bugün

Yobazlar da dos gibi aq ne söylersen söyle algısı maksimum 5 komut.
şakacı orospu çocuğu yobazların esprisi. Gülmedim, sövdüm.
"Gene de girişinin bulunamaması." ile devam eden sağcı abaza saptamasıdır.
Aslında kendiniz gibi sağcı kızlarla seks yapamamanızın, solcu erkeklerinse kendileri gibi solcu kızlarla seks yapabilmesinin nedeni; sağcı kızların şifreli olması değil. Sağcıların arasında da, seviştikten sonra laubalileşmeyen, arkadan "patlak kız" konuşması yapmayacak düzgün erkekler olsaydı, sağcı kızlar da sevişirdi.

Edit: ahaha! istediğiniz kadar eksileyin. Yeni Öğretim üyesi olan bir arkadaşım var. Geçen konuşurken şöyle dedi; "daha önce dikkat etmemiştim ama artık kolayca öğrenciler arasından kim sevişmiş kim sevişmemiş anlıyorum. Sevişmemiş olanlar öfkeli ve saldırgan. Seviştikten sonra rahatlıyorlar ve özgüvenleri yerine geliyor. Yürüyüşleri bile değişiyor."
Ya. işte böyle. Bastığınız her eksi ne sağcı, ne de solcu; hiç kimseyle sevişememiş olmanın hıncı.
her defasında otomatik bağlanıp, güncellemelerimi yapıp beni kendime getirenlerdir.
Giriş çıkış trafiğinin fazla olduğu anlamına gelir.
şöyle adam gibi gerçekten bildiği için ideolojisini savunan solcu kızlara saygı duyuyorum.

fakat popilik için, hoşlandığı erkek solcu olduğu için, sürü psikolojisi ile o ideolojiyi savunuyormuş gibi yapan tatlı su pıtırcıkları için söylenebilecek en güzel cümle belkide.. siz hiç solculukla alakası olmayan bir kızın sırf hoşlandığı erkek devrimci diye onun gözüne soka soka che guevara kitaplarını okuduğunu, twitter da solculuk cümleleri ile erkeğin gözünü boyamaya çalıştığını gördünüz mü? ben gördüm. hemde bir sürü gördüm. sosyalistim deyip kılık kıyafeti düzgün olmayan tipleri ezen kızları da gördüm, atatürkçüyüm deyip tek bildiği ayna karşısında makyaj yapmak olan kızları da gördüm.
Sağcılarda internet bile yok onu napcaz peki?
Sosyalizmin ruhuna uygundur, paylaşımcılık ve amme hizmeti.
Güldüren tespittir. Evet.
solcu kızların bakmaya bile tenezzül etmeyeceği ezik çomar beyanı.
Yine birilerinin kalbi kırılmış.

Ne oldu sevdiğiniz kız size bakmadı mı?

Gidin ötede ağlayın.
insana bir gülme getirir. Evet.