bugün

büyük ihtimal bir kalp rahatsızlığının belirtisidir ama siz ısrarla doktora gitmezsiniz hatta bu sancının olduğu yeri kaşırsınız.
Doktora gitmeyi kesinlikle ihmal etmemeniz gereken ağrı.
Not:mezardan yazıyorum.
Kalp krizi belirtisi.
kalpte üfürme olabilir iyi ve kötü huylusu vardır. dedi şu an doktor.
devlet hastanesinde herhangi bir bolum doktoruna gidildiginde alınacak cevap "stresten evladim o"dur.size kucuk bir sakinlestirici yazip gonderirler.acı ama gerçek adam gibi bir doktora gitmeniz iyi olacaktır.
korkutur. bir doktora falan gidilsindir.
mide ağrısı olabilir, kalp zarının iltihabı olabilir, akciğer zarı iltihabı olabilir, reflü olabilir, akciğer damarlarının tıkanması nedeniyle olabilir, göğüs boşluğuna hava kaçağı olması nedenyile olabilir, aort çatlağı olabilir, kalp krizi olabilir, kas ağrısı olabilir, çeşitli deri enfeksiyonları nedeniyle olabilir. görüldüğü gibi göğüs ağrısına bir çok durum sebep olabilir. bunlar içinde hayati tehlike yapanlar olduğu gibi tedavi verilmesine gerek olmayanlar da vardır. onun içindir ki ayırıcı tanıyı çok iyi yapmak gerekir.
başın sağolsun kardeşim, iyi insandın.
Geçen sene siyami ersek'e gitmeme rağmen bir sonuç alamadığım ağrı.
Tam sol mememin altına bıçak gibi saplanıyor bi ağrı. Omuza doğru da yayılıyor. Doktora gittim. Önce ekg çekildi. Sonra eko çekildi. ikisinde de bi bok çıkmadı. Sinir sıkışması olduğunu düşünüyorum artık. iki senedir bi bok olmadı. Halen yaşıyorum.
tüm gece sol tarafın üstüne yatınca 2 gün boyunca hissedilen sancıdır olduk olmadık yerdr ahlatır amk onun.
Kardiyologa gitmek yerine burada yazarak zaman kaybedildigine göre yeni bir intihar yöntemi sanırım.
sabah başlayan bu ağrı şiddetlendi. gülmek derin nefes almak daha da ağrıtıyor.
sağlam üşütmüşsün kendine sıcak bak.
Memen büyüyor.
havalar soğuk, tutulur insan.
fıstık istemiyorum ben sade olsun.
Ayrılık derdi.
Süt kanalında genişleme yada kist olabilir, kanser gibi vakalar daha ağrısız yayılıyor kadinlarda.
Heyecan yapmadan bir acil servise gitmek gerek.
sol bölgeyse umursamamazlık yapmayın doktora gidin.
şimdi sakin ol ve elindeki pamuğu yavaşça...
ağrı hiç hafiflemiyor aksine daha şiddetleniyor.
Hemen acile gitmelisin

Olası bir kalp krizi olabilir.eğer devamında soğuk soğuk terlemeye başlarsan işte o zmn sıkıntı büyük .

Hemen git acile ekgni çeksinler.
(bkz: kulunç)
Bu acı felaket gibidir. Bir türlü su diyemezsiniz.