bugün

-bi bukle renkli saç (mor, pembe, mavi vb) serpiştiriyoruz..
-bi tutam kalın çerçeve gözlük,
-biraz tipten alıyoruz göte göbeğe veriyoruz,
-azıcık mor çerçeve istanbul sözleşmesi yaşatır,
-olmazsa olmaz kedi besleme dürtüsü ekliyoruz,
-doğruyu yanlışı ayırt etme yetisini alıp, yerine haksızken bile düşünmeden devlete, kendi gibi düşünmeyenlere süper saldırgan bir kişilikle süslüyoruz.

(tercihen gökkuşağı ikonu ve benim bedenim(100 kiloluK)benim kararımda ekleyebilirsiniz. ekstra bir tat katacaktır)

ve tebrikler, sol gerici sjw karakteriniz oluşturulmuştur;

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Aradaki dayılara güldüm Che affetsin.
sjw lerin eksilediği über ötesi tanım.

feministlerden, sjw lerden, twitter kurgucularından(hele ki küçük çocuklardan bahsederken (8) diye yaş ibaresi koyan orospu çocukları), sol gericiden, sağ çomarından, "onlara da üsülüos"cu politik doğruculardan, siyasal islamcılardan, troll hesaplardan nefret oğlu nefret ediyorum.

edit : twitter kurgucusu bir piç bunu eksiledi.
Sol zaten gerici olduğu için, sjw de ondan daha da gerici olacaktır.. Tiplere bak yahu.. Neftlix kaçkınları resmen.. Sjw'lerin de, cihangir solcularının da aq. insanlığın kanserine dönüştü adamlar... Black lives matters dediler, insanları dövdüler ve mallarını yağmaladılar.. Asıl özgürlük ve insanlık düşmanı bunlar.. Sjw'ler insaniyetçilik maskesiyle kendilerini gizler her daim..
- kıvırcık yağlı saç
- 1970'lerden kalma yeşil parka modeli
- hdp milletvekili çirkinliği
- eğer kadın ise cırtlak ses
- dhkp-c ve pkk gibi terör örgütlerine sempati, solcu olmayan Türkleri faşistlikle yaftalama
- hdpkklı olmayan Kürt asıllı vatandaşlara "asimile" yaftası yapıştırma
- ulu Önder Atatürk'ün adını kullanıp, sadece önemli günlerde paylaşıp Atatürk'ün fikirlerine tam zıt hareket etme,
- devlet düşmanlığı yapma ve hükümete muhalif olayım derken milli meselelerde dahi Türk düşmanı milletlerin köpekliğini yapma,
- ermeniler ve yunanlara yalakalık yapma.

Evet, bunları bir arada barındıran kişiler kesinlikle sol gerici sjw oluyorlar. Ekşi Sözlük'te bunlardan bolca var.
@fadimenin dugununde halay basi

ona birazcık terörist sakine cansız fotoğrafı, bir tutam kobane duyarı, bir çimdik berkin elvan posteri, azıcıkta zafer işaretli vur gerilla halayı eklersek tam oluyor.

(tercihen sarı kırmızı yeşil renklerle süslenmiş pankart ve kıyafetler)
Hepimiz yobasız birimizin diğerinden farkı yok.
Cihangir solcusu a l e r t. Bir de şuraya merkin melvann ölümsüzdür, kobane insanlık suçudur zırvalıklarını ekleyelim..
görsel
görsel
görsel