bugün

yapmak isteyip de yapamadığım şey.
sadece ben değil birçok yazar da istiyordur bunu.
yapanlar da yok değil hani *
sol framenin cinsiyeti var mıydı sorusunu aklına getiren istektir.
(bkz: şimdi be de koyacağım ha)
sol frame in yalama olmasından kaynaklı pek ziklemeyeceği durumdur.
sözlüğün başına gelmiş durumdur bir yandan şakirtler diğer yandan kemalistler ve olmazsa olmaz teröristler sol framenin amına koymuştur.

(bkz: ya o değilde bi sol frame vardı ne oldu ona)
(bkz: bir yazarın feryadı)
sol framenin a.ına koyan bi ibne var ama hadi hayırlısı bakalım.

· (bkz: 1 artı 1 eksi oy veren ibne)(3)
· (bkz: 10 saniyede bir seri eksi veren ibne)(2)
· (bkz: 14 subat a seri eksi veren ibneyle girmek)(3)
· (bkz: adamın nick inin hikayesini bile eksileyen ibne) (17)
· (bkz: akp li yazarlarin seri eksici ibne ile iliskisi)(6)
· (bkz: aldigi eksi oylari sorun yapan ibne) (5)
· (bkz: allah bizi seri eksi oy veren ibneden korusun)(15)
· (bkz: anlamadan eksi basan ibne)(9)
· (bkz: anında eksi oy veren ibne)(14)
· (bkz: apo nun aleyhine yazılanları eksileyen ibne yazar)(3)
· (bkz: ara sira eksi oy veren ibne)
· (bkz: arkamdan seri eksi oy veren ibne geliyor)(5)
· (bkz: artı oy verecekken yanlışlıkla eksi oy veren ibne)(11)
· (bkz: artı oy verince melek eksi oy verince ibne olursun) (4)
· (bkz: basliginin altindaki muhalifleri eksileyen ibne)
· (bkz: beğenilen entrye eksi veren kıskanç ibne) (9)
· (bkz: ben bu yazıyı eksi veren ibneye yazdım) (4)
· (bkz: ben bu yazıyı seri eksi oy veren ibneye yazdım) (13)
dedikodu seven bir millet olduğumuzdan mütevellit nick altı okumaya bayılan bir insanımdır. ama şu sıralar sol çerçevede boy gösteren nick altlarına baktığımda yarrak kafası gibi bir resimle

merhaba...

defol git bu sözlükten

girdisi görmek beni ziyadesiyle hüzne boğmakta.

o parmakladığın klavye var ya? o götüne girsin senin!
Yapılacaksa şayet tam vaktidir.
bi gün yine sol frame in amına koyuyoruz işte...
Gece 12 de her başlık için tek entry girildiği zamanlarda seri halde giri yaptığınız zaman mümkün olabileceğini düşündüğüm eylemdir.

ulusözlükten umudu kesip aslına rücu olma mantığı ile ekşi ye kapak atmaya çalıştığım günlerde döşendiğim ne varsa hızlıca buraya o saatlerde aktardığım durumda yapabileceğimi düşündüğümdür aslında. ama o kadar zamanım yok gerçekten de dostlar. o yüzden o birikmişi buraya kusacağım, öğlen vakti. ne kadar olursa artık.

tanım: mehmet cengiz in tapelerinde millet için düşündüğünü sol frame için düşünen sözlük yazarının yapmayı düşündüğü eylemdir.
(#44715409) de tanımladığıma ilave olarak şunu belirtmeliyim. Gündem sekmesi altında gözükenler için (#44715409) geçerli iken, bugün sekmesi üzerinden az sonra deneyeceğim eylemdir. parselleyeceğim lan sol frame i, açılın*
bu arada, sözlüğün içeriğine katkı sunacağımı düşündüğüm bir harekettir. her biri zamanında girilmiş, kendi yazar olduğum kadar özendiğim başlıklarlar latındaki girilerimdir. sadece ekşi sözlük te okuyup buraya girmek hep tuhaf geliyordu ki, ekşisözlük başlıklarına yanıtlar başlığında buradn yanıt yetiştirmeyi bile bunun için düşündüm.

ama birşeyler zoruma gidiyor arkadaşlar... kalsın burada bunu sonra yazacağım. (bkz: yazarların en çok zoruna giden şeyler)

edit: daha önce aynı anlama gelen başlık açıldıysa o başlık altında yazmayı yeni başlık açmaya tercih ediyorum, zoruma gideni oraya yazacam. bkz ı düzelttim o yüzden.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar