bugün

aaa bunun başlığı neden açılmamış dedim bir an.
Kısaca görülmek istenmeyen başlığın, fareyi sol framedeki başlığın üzerinde bir kaç saniye tutulunca çıkan çarpı işaretine basılmak suretiyle kaldırılmasıdır.
Söz konusu başlığa "sakın bir söz söyleme yüzüme bakma sakın" * denilerek ortadan kaybolması sağlanır.
Hele son zamanlardaki siyasi olaylardan sıkılan yazarların* çokça tercih ettiği bir seçenektir.
yeni tasarımda olmayan hede. varsa da bulamadım.
Rahmetli Butonuna basmış olan mod işi.
farz ve sevap olan eylem. öyle bir sol frame işte!
her yer tecavüz, her yer hakaret, her yer anasının nikahı olmuş...
ufak bir "x" işaretiyle kullandığınız sözlüğü daha yaşanılabilir bir yer kılan özellik.
yeni tasarımda olmayan ve eksikliği hissedilendir.
yeni yazarken sürekli yaptğım şey. başlıkların yanında küçük çarpıyı görünce kaybolsun diye basıp duruyordum. sonra kaldırıldı yazısı beliriyordu. fakat o başlıkların bir daha karşıma hiç gelmeyeceğini bilmiyordum tabi. ben o çarpıya basınca sol frame temizleniyor ve yeni başlıklar geliyor sanıyordum. sonra bir gün butonları iyice tanımak için eplikeyşins butonunu tıkladım, ondan sonra da kişisel istatistikler bölümünü tıkladım. orada sol frame den kaldırdığım başlıklar bölümünü gördüm. onu da tıkladığım an önüme çarşaf çarşaf başlıklar geldi. vay dedim amk. bunlar ne? uzun zamandır görmediğim bir sürü başlık önümde duruyordu. ulan bi baktım meme başlığı bile vardı, yarak da vardı. onları bile tıklamışım amk. artık o gün kandil günümüydü, ramazan ayı mı bilemicem ama 100 lerce başlık kaldırmışım. ben de diyodum ne sikim sözlük burası. neden millet memeye önem göstermiyor falan diyodum. ulan ne maldım ya. çarpıya bastıkça hoşuma gidiyodu lan. düzelttim ama hepsini sonra. şimdi yarrağı bile görüyorum sol tarafta. heyt be...
şiddetle tavsiye ediyorum, kaldırın, bir rahat, sorma gitsin.
nereden kaldırılıyor sayın yazarlar, bir deyiverin.

bağzı başlıklar var ki kesinlikle uygulanması gerekiyor dediğim hede.
şu anda çalışmayan butonmuş. en kısa zamanda tekrar çalışır hale getirilmeli.
en kısa zamanda.
olsaydı uygulamayı çok hakeden başlıklar vardı dediğim buton.
zall, bunu getir bak, bunu getir.

benden duymuş olma ama sözlüğün ergen yuvası olmuş, pislik kokuyor.

ergenlerin fikri neyse zikri de o tabii.
ama bunları görmek zorunda mıyız?
Sol frameden kız kaldırmak isteyip boş gelince başlığa sarmaktır. Hayırlısı.
bu aralar sanki çalışmayandır.
tek icraati "kaldırmak" olanların pek bir hoşuna giden özelliktir.

keşke birazcık da yerlerde sürünen kadınlık onurlarını ayaklar altından kaldırabileseler.
görsel

eski sürümde mevcut olan hede.

edit: uygulama olarak var ama, bi b.ka yaramıyormuş. kaldırmıyor.
Çalışıyor mu dediğim hede. Çalışıyorsa birileri aydınlatır umarım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar