bugün

nerede olduğunun bilincinde olmayan, iğrenç; fakat artık aşina olduğumuz adamdır.

bizim de sınıfta var bundan, ahah.
allah belasını versindir.
kişi kendinden bilirmiş işi..

yo yo dostum o ben değilim ama var böyle arkadaşım adamda afedersiniz taşak üç kilo lan.
şimdi sen diyeceksin adamın taşaklarını nereden biliyorsun. vakti zamanında yarısma yapmıstık arkadaslar arasında kimin tasakları daha büyük diye oradan biliyorum.
erkekler arasında yapılır lan böyle yarısmalar oyle hayretler içinde aaa ne dedi bu sapık diye bakma monitore *. valla bak bu arkadaş birinci olmustu hatta. sonrasında işte bu arkadaş ne zaman taşaklarını kaşısa mahalle boşalırdı pencereler örtülürdü perdeler cekilir siyah karga dısarıda kalmış kücük cocukların kafasına şıcardı. terk edilmiş mahalle hissi uyanırdı dostum bu adam taşaklara el attıgında. allahtan ibnetor büyüdü de kurtulduk bu olayından. ama insanın moralini bozuyor valla. ne yalan diyeyim. üc kilo tasak mı olur lan yuh mubarek dinazor taşagı.
psikolojik durumu araştırılması gereken adamdır. zira bu olayı sokak ortasında yapmak aşırı bir güven ister.

ulan mahalle esnafı dökülse, napıyosun lan burda dese, ne yapıcaksın?
büyük ihtimalle sokağın sonuna kadar kaçıp, ordan küfür edeceksin.
sonra yeni bir sokağa girip, kaşıma işlemine kaldığın yerden devam edeceksin.

(bkz: şu çılgın türkler)
koordinatlar sanayi sitesindeki bir sokağı gösterdiğinde herkesin erkek olması sebebi ile hiç ayıplanmayan, dikkat çekmeyen hatta doğal davranan adamdır.
(bkz: recep ivedik)
ya o kaşıdığı taşak kılları örülecek kıvama gelmiştir ondan kaşınıyordur, ya da bikaç gün öncesinde temizlik çalışması yapmıştır ondan kaşınıyordur.allah bu adamı taşağından vursundur.
(bkz: senin karın kızın yok mu lan)
(bkz: kaşınıyor efendim durduramıyoruz)
belki de taşakları fermuarına sıkışmış adamdır.
bayanlar tarafından "ıyy hayvann" diyerek ezilecek adamdır lakin bu laflara alışkın olduğundan pekte aldırış etmez.
ben sokakta gayri ihtiyari cinsel organ ve çevresini kaşıyan çok bayan gördüm. sadece erkeklere özgü bir davranış değildir cinsel organı kaşımak. kol gibi kulak gibi orasıda bedenin bir parçasıdır ve kaşınabilir. yanlış olan insanların gözüne sokarcasına kaşımaktır. ilalki bir yerlere sokmak istiyorsan döndür götüne sok değil mi?
tutup koparacaksın mal gibi ortada kalsın adamıdır.
(bkz: avret mahallesi muhtar adayı)
bildiğiniz hayvandır.

hayvan gibi davranır... kendini afrika'nın balta girmemiş ormanlarında gezen ve ormana balta vasfıyla giren kazmadan farksız görür. zaten böyle gördüğü için de kaşır avret mahalini. ona göre hava hoştur, avret yeri bir avuç kadar uzağındadır. sokağın ortasında yürürken avret mahalini avuçlar, eller, malum şeyin orijinini değiştirir...

yineleme gerek yok aslında; ama onun için değer... düpedüz hayvandır. hayvan gibi davranır. ha ola ki hayvanlar bu adamı görür, dile gelir: "eğer o hayvansa biz hayvan olmak istemiyoruz" diye...
doğal oldukları için sevdiğim insan tipleridir.
Allah'ın bildiğini kuldan niye sakınayım mantalitesine sahip olan, insan görünümlü mahluktur. recep ivedik karakteri gayet iyi özetler kendisini.
söz konusu adam sağ eliyle burnunu karıştırmak ve sol eliyle malum yeri kaşımak gibi bir işlevselliğe de sahiptir aynı zamanda. ereksiyon sonrası yaşanan pişmanlık belirtisinin aynısı bu eylemden sonra da yaşanır. kaşıyan kişinin yüzünde sağa, sola ve arkaya -beni gören biri var mı acaba- şeklinde bakan bir otçul hayvan endişesi görülür.

bu gibi bel altı bölgeleri kaşıyan ortaokul ve lisede şahit olduğum hocalar vardır hem de sırtı sınıfa dönük tahtaya bişeyler yazarken. yani her yaştan ve eğitim düzeyine sahip insandan beklenebilesi davranıştır.
Büyük edepsizlik.
samimiyet göstergesi. bir bayana yaklaşıp ''aha ne kadar samimiyim bak'' şeklinde uygulanmasında bir sakınca görmemiştir rtük.
avretten bahsettiğine göre araptır. taşağını kaşıyorsa türk'tür.
(bkz: suç mahali)
insanların olmadığı yerde avuçlanması tavsiye edilir.

bazıları ayarını kaçırıp tombala sallıyor, çorba karıştırıyor, vites attırıyor.