bugün

adaptandır.
Her zaman uyguladığım davranıştır. hayır yani bakınca ne oluyo cesaretin varsa git konuş abi.
takdir edilesidir.
edeptir,iffettir.
"Güzele bakmak sevaptır" felsefesinden bihaber olan tiptir.
terbiyeli adamdir.
genelde yaptığımdır. o kız bana bakar mı lan, ben niye bakayım da iç huzurum bozulsun?
"işte güzel bir kız buna bakmak zorundayım" diye düşünmeyen insandır yada kafasında daha önemli şeyler vardır ne biliyim.
ne yapacağımı şaşırarak eblek eblek bakmama neden olan durumdur. hala kararsızım o derece. bakmak derken röntgenlemek değil bunu da belirtelim.
doğru harekettir. hayvan gibi bakmak veya göz ucuyla bakmak hiç önemli değil o kız senin baktığını fark ediyor. egosu tavan yapıyor. ben hiç bir zaman güzel veya çirkin fark etmez bakmam yanımdan geçerken.

ayrıca 5 dakika baktık o da bize baktı diyelim ulan evlenicez mi? ne gerek var? boş boş bakmaktansa yoluma devam ederim.

o yüzden boş boş bakıpta şunların egosunu tatmin etmeyin güzel kardeşlerim.
beni anlatan entrynin girildiği başliktır. ( #23569882 ) .
Üç beş ay önce edindiğim bir adettir. Bana ne senin adetinden evet sanane ama kulağını aç iyi dinle!
Şimdi düşünüyorum lan allah ne güzel yaratmış bu kızı hiç boş bırakmazlar kesin bi seveni sevdiği gönül davalısı vardır. 7 milyar insandan farkı olmayan o kıza Benim bakmam demek çiçeğin üstüne bok böceğini kondurmaya çalışmak olur. Şimdi istermisin bok böceğinin biri de senin çiçeğine musallat olsun. Hiç gerek yok böyle şeylere. Çünkü kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapma. işte osmanlıda herkes kendi zevcesini en güzel zannedermiş. Neden mi ? Çünkü o zaman bütün kadınlar çarşaf giyer peçe takarmış.
Sapık damgası yememek içindir.
Doğru hareket.

Ne gerek var ki?
Sap sam bakarım kardeşim bakmayan kadın dır o kadar ...
Bakışlara karşılık alamayınca girilen moddur.
Zaten bakmayacak diye yıkık bir şekilde yanından geçip gitmektir. Kimse nezaket, centilmenlik falan demesin.
çevrende çok olduğunu gösterir.

örneğin türkiyenin karadeniz-trakya ya da balkan göçmeni insanların yaşadığı yerlerin dışındaki bölgelerin popülasyonunda sarı-kumral kızlar ya da erkekler el üstünde tutulur, beğenilir, hoşa gider.

çünkü pek gördüğü bir nen değildir. yeşil gözlü, orta-uzun boylu, kumral bir genç kız sivasta yürürken arkasından of of nidaları yükselebilir ancak benim toprağım olan girasunda oldukça normal karşılanır, kimse dönüp gözlemez demiyorum ancak dana gibi saatlerce gözünü dikip bakmaz, çünkü ya komşu kızı, ya okuldaki sıra arkadaşı, ya birlikte takıldığı gruplardaki kızlarda öyle insanlar vardır. kapiş?