bugün

aylarca aramayıp sormayıp işi düşünce yanınıza gelen arkadaş tayfasına benzerler. kafa sikmekten başka bir işlevleri yoktur.
- egzoz emisyon ile havayı kirletirler.
- hurdacı necmi abinin hoparlöründen daha dandik hoparlörlerle kulağımızı sikerler.
- yaktıkları benzinle ülke ekonomisine zarar verirler.
kafa sikme timidir bunlar.
gürültü kirliliğinden başka işlevleri yoktur.
ilk anda öd patlamasına neden olmaktadır. daha sonra dandirikten şarkılar dinletilir. günümüzün bir parçalarıdır artık.
izmir için bunlara bir de doğu perinçek otobüsü eklenir. kardeşim bi siktir git ya. bizim evin önünde mi bunların buluşma yeri anlamıyorum ki...
8 seneden sonra tekrar öss ye hazırlanan biri olarak her geçişlerinde ailelerini saygısızca yaddettiğim gezici salaklık abideleri. hayır o iğrenç seslere ve birbirinden aptal şarkılara "oha lan partinin sloganlara bak, du seçimlerde bunlara oy verek aq" die düşünebilen insanlar güruhu olmamasını ümit ederek sadece partilerin kendi çapında bir mastürbasyonu olduğunu düşünmek istiyorum.
hala davul zurna ile oy toplanan ülkemin alamet-i farika' sıdır bu araçlar.
gereksizdir. herkes biliyor kimin ne olduğunu çalan şarkılarla türkülerle , dev resimli otobüslerle kimseninn siyasi görüşünün değişiceğini düşünmek saçma.
seçim zamanları insanların sinir katsayılarını yükselten arabalar.
uyduruk seçim şarkıları, patlak sesli anonslarla burası benim ülkem dedirten motorlu taşıtlardır.