bugün

(bkz: habibinin düşleri)
hbbiaya yakalanmış kızdır.
sokak ortasında kimse görmeden saniyeler içinde südyenini değiştirmişse o zaman über bir kızdır. ayrıca yazılmazsa olmaz;

(bkz: sübhanallah kardeşim ibretlik bir paylaşım)
bacakları kırılasıca, bijon anahtarlarıyla dövülesice kızdır. tü tü tü çok ayıp!

hiçbirşeyeboşunaiçlenmeyenadam farkını yine ortaya koymuş ve güldürmüştür.
--spoiler--
bu sabah dinden kalmaydım feci. akşam namaz kılarken dalmışım şirazem kaymış
--spoiler--
(bkz: abaza ergen detected)
netim gitti taklidi yap. belki siler.
(bkz: yok de yok de)
erkeklerin ağzlarının suyunu akıttırmayı özgürlük sanan zavallı kızımızın yaptığı eylemdir. ne de yanlış tanınmış laiklik diyerek üzülmemek elde değildir.
Sözlüğe konu olmasının beni endişelendirdiği kızdır.
dikkat edilmesi gereken kızdır.
sütyenini değil de, ulu orta sataşıp laf ebeliği yapan trollerin, donlarını çıkarıp başlarına geçirme ihtimali yüksektir.

(bkz: yine bi trol gördüm sanki)
sahibinin türkçesinin kıt olduğunu gösteren cümle. sen laik insanlara sataşacağına otur da iki dilbilgisi kitabı çalış, yazım kılavuzuna bak arkadaşım.
laikçi nedir ya allasen?
devaminda yanından geçen ilk erkegin pantolununu indircegi kizdir.
toplum ortasında aklını ortaya çıkaran molla yazara tercih ettiğim kızdır.
gündüz düşleri. keşke olsa diye akıldan geçenlerin başlık olmuş, üstelik milletin namusuna dil uzatır halleri.
tesettürün altına kilot dahi giymeden, en ufak rüzgarda kıçına kadar açılan dinci hatunlardan daha iyidir. en azından yiğidin malı meydandadır zihniyetiyle hareket eder.
insanlar neler istiyor.
(bkz: ve dışarı doğru müslüman adımlarıyla ilerledim)

allah allah!!!*
hayal gücünü sıçmakta kullanan yazar grubundan bir parça dinlediniz durumudur.
--spoiler--
fofeynkleyecekti
--spoiler--
iskambil destesindeki gördüğün bir kağıt maça 5 ise her kağıt maça 5 değildir durumudur.
hakkaten entresan bir kızdır, daha da ilginç olan kişilik ise laikçi gibi bir sıfat kullanan kişidir. trollüğün bokunu çıkartmak bu olsa gerek.
Star ana haberde Uğur Dündarın,''Yurtta görmek istediğimiz görüntüler bunlar'' diyerek yorumlayacağı haberdir.
(bkz: sokak ortasında sütyenle gezen kız)
önce sağa sonna sola sonra tekrar sağa bakar sütyenini çıkarır karşıya geçer.
madem baktın mı gördün mü ? kadınlar erkek teşhircisi ya nasıl tahrik edebildi mi?
(bkz: çok dindarıma gitti)
ahaha.
laikçiler muhafazakarlar sözüm sizedir;"siktirin gidin lan şu sözlükten de rahatlayalım".
güncel Önemli Başlıklar