bugün

cehape zihniyetidir.

şovmen tunç soyer 1500 köpek için 38 milyon lira harcayıp bu tesisi kurmuş.

puhahaha.

görsel

https://www.sabah.com.tr/...0-kopek-icin-38-milyon-tl
samimiyetsiz sikko türk solunu coşturan haber.
aynı tarz şeyi akp yapsa tüyü bitmemiş yetim hakkı, millet aç yauv deyip kafa sikerler.

türk solu bu ülkenin kanseridir.
insanlık örneğidir. insan olmayan anlayamaz.
Güzel bir gelişme tebrikler, insanlara da hayvanlara da iyilik yapmak lazım.
-Sokaklarda köpek istemiyoruz.
-Ok barınak yapalım.
-barınağa para verilsin istemiyoruz.
- e sen siktir git o zaman, dünya da senin yüzü hürmetine yaratıldı zaten.
sokak köpekleri toplanıp kısırlaştırılarak dağ başı bir yere götürülüp bırakılabilir. orada yemeleri içmeleri belediye tarafından karşılanır. sokak köpeği için de otel yapmazsın 38 milyon liraya.
böyle saçma sapan şeylere paralar veriliyor sonra niye fakiriz, niye çöpler toplanmıyor, niye çevre düzenlemesi yapılmıyor, gözünün görebildiği her şey çirkin ama köpekler otelde kalsın. bu ülkede Türkler yine kendisi haricinde her şeyi savunuyor.
ben öldükten sonra insanların bile yer kaplamasına karşıyım köpekler için barınak yapılmasına mı tamam diyeceğim?
haklı bu arada.
insanımız sokakta yaşıyor bunlar ne derdinde.

tamam kardeşim anlıyorum hayvanlar dilsiz, sağır, masum.
ama anasını sikeyim bunun adı yaşam piramidi. güçlü olan güçsüz olanı bastırır ve milyonlarca yıldır bu böyledir.
köpek aç kalsın bakayım ananın amını kemire kemire yiyor mu yemiyor mu?

bizler de hayvanız kardeşlerim. düşünebiliyoruz sadece. kendinize üstün bir özellik yüklemeye çalışmayın. koruyacaklarmış. önce kendi aç karnınızı doyurun.
Dilerim bu konuda ciddi anlamda çalışmayıp, masum canlara eziyet eden, katledenlere örnek olur. tebrikler.
Lanet olsun LGbt ibne izmir belediyeciliğine.
Benim ülkemde hiçbir hakkı olmayan elin yabancısına her yıl milyar dolarlar harcayan zihniyetten evladır..

benim ülkemin hayvanı da tabiki benim toprağımda hiçbir hakkı olmaksızın gelip yerleşen mülteciden (biz afganistanın da afrika ülkelerinin de komşusu değiliz, onlara karşı hiçbir hukuki sorumluluğumuz yok) daha değerli.
- ülkeyi cehenneme çeviren suri köpeklerine kaç milyon dolar gitti ? (soramazsın değil mi ?)

- malum beşli çeteye kaç milyon/milyar dolar peşkeş çekildi ? (soramazsın değil mi? )

- merkez bankasının rezervinden 128 milyar dolar nereye buhar olup uçtu ? (soramazsın değil mi?)

- dolar düşsün diye yalvar yakar kur garantili döviz hesabı açtırdığınız dolar zenginlerine ödenen bilmem kaç milyarlık rüşveti sorgulayamazsın değil mi ?

- tarımsal üretim için gerekli tohum, gübre, ilaç, mazot v.s. girdilerin fiyatlarına vahşice yapılan % 200, % 300, % 500 zamlar neden yapılır. buna karşın çiftçiye bütün dünyanın aksine neden hiç destek verilmez ? (soramazsın değil mi ? )

- çiftçinin alacağı mazotun litresi neden yatlara - kotralara - teknelere verilen mazottan daha pahalıdır? (soramazsın değil mi?)

- bebek mamasına, bebek bezine, temel gıda ürünlerine kdv öderken, pırlantada kdv neden % 0 (soramazsın değil mi ? )

- a ke pe li bilmem ne gençlik kollarının sahur yemeği görüntülerini (soramazsın değil mi ?)
........... daha yüzlerce/binlerce örnek sıralayabilirim sıkıldım lan yazmaktan !..

demek ki, merhametli olabilmek için, insan olabilmek için, hatta gerçek müslüman olabilmek için "sol" zihniyet gerekiyormuş. senin zihniyetini si............ !

ben hiç bir zaman sol zihniyeti savunmadım ama sizin gibilerin sayesinde pek çoğumuz solcu olduk !..
-
-
akp karşıtlığından beyni sulanmış bazı insanların. hem AKP'ye hem de CHP'nin yanlışlarına karşı olunamıyor mu? şunu mu demek lazım? AKP'nin amk çaldı çırptı ülkenin amına koydu. AKP'ye zaten karşıyım ama köpekler için 38 milyon lira harcanmasına da karşıyım.
chp zihniyeti yine formunda.
bunlar eğitilmezdir.

adamlar bir yanlışa yanlış dememek için tarım, göçmen, dolar vs diye kafa sikiyorlar.
seni akp'li olarak konumlandırıp, bunlara bişe demedin o halde bu köpek olayına da bişe deme diyerek savunmasını yapıyor.

erkek cinsel uzvunda kafa var, bunlarda yok.
güldürmüştir.
izmirliler bu zihniyet size müstehak.
bu kadar para ile binlerce insana istihdam sağlanır. Bi dünya aile rahata kavuşur geri kalan para ile 5000 köpeklik barınak yapılır. 38 milyon nedir ya! izmir gibi bir yerde kapalı barınağa bile ihtiyaç yoktur. Alanı tellerle çevirirsin içine yağmurlu veya sıcak havalarda yatsınlar diye sundurmalar yaparsın olur biter. Bu kadar para nereye harcanmış anlaşılır gibi değil.
bu işten kimler kazandı?

- barınağı yapan inşaat firması. kaça yaptı, kaça belediyeye kitledi muamma tabi.
- barınağa belediyenin parasıyla her ay düzenli mama verecek mama firması
- 1500 tane köpek için ayarlanan veterinerler. artık sayıları kaç taneyse
- barınağın yapıldığı arsayı belediyeye kitleyen kişi ( artık kiminse )

izmirliler siz çeşmeden leş gibi su içmeye devam edin.
ara sıra da çiğdem gevrek falan diye kafa ütülemeye devam edin.
puhahha.