bugün

Yeterince hızlı çevirirseniz oluşan hava sirkülasyonundan ötürü yükselmeniz kuvvetle muhtemel olan eylem.
manyak mısın, psikopat mısın aq papağanı?
birlikte qedi qeseq mi ??
çocukken sıklıkla yaptığım zevkli eylem.
Çocukken bende evin bahçesine sığınan duman ismi verdiğimiz kediye yapardım maalesef yaş 5 gibi sanki. .
Tabii bu uysal ve akıllı hayvancağız sanki bilirdi benim çok küçük olduğumu öyle büker boynunu giderdi. .gün gelip başka bir kediyi de duman gibi efendi sanıp ona da yapmaya kalkınca öyle güzel tırmaladı ki korkudan konuşamadığım gibi ilkokul bitene kadar rüyama girdi .Yirmili yaşlara kadar hayvanlara dokunamadım bile.
görüldüğü yerde sülalesinin elden geçirilmesi farzdır böyle insanların!..
(bkz: ateistbayan)
Gaz odalarina atip,yaglarindan sabun yapmak istedigim insanlardir.
Her fırsatta insanlıkla ilgisi olmadığını anlatan insanların insan gibi muamele görmesi gerektiğine inanmıyorum.

Hayvanlara saldırı taciz ve cinsel istismar olaylarının ayyuka çıktığı bu dönemde belki ceza almayacaklar zira ayri tutmuyorum hepsi allahin verdigi can ama kadınlara çocuklara erkek çocuklarına tecavüz eden orospu çocukları elini kolunu sallayarak içimizde gezmeye devam ederken hayvanlara eziyet ikinci planda kalıyor.
Kendi uzuvları helikopter yapamayacak kadar minnak olunca illa bişeyden helikopter yapmak istiyo insan. Yazık
Bende çocukken 2 kertenkele kuyruğu kopardım diye vicdan azabı çekiyodum millette ne fanteziler varmış.
Ne yaratıcı çocuklar varmış. Ama ben onlara değil annelerine kızıyorum. Hayvan sevgisini göstermemiş öğretmemiş anneler. Annesinin yanında kediye taş atan çocuklar çok gördüm zahmet edip uyarmıyorlar. Ben itinayla uyarıyorum ama. Geçen bir kadını mahalleye rezil ettim mesela. Benden büyük olduğu halde. Başka çare yok. Eğitilmiyorlarsa görünce biz eğitelim.
gulduren komik olaydir. bir de viyak viyak miyavlamazlar mi. cidden tam komedi. *
Baslik aslında 'sokak kedisini kuyruğundan tutup orospu çocukluğu yapmak' diye açılacakmış da 50 karakter sınırına takılmış.
Aha da beleş drone. Yalnız bunu bi aküye bağlamak lazım.
Zulümdür.