bugün

(bkz: putin)
Devlet terbiyesi almamış görgüsüzlerdir.
Halkının cahilliğiyle, seviyesiyle orantılı konuşur. Allah'tan dünyada benim bildiğim sadece 1 tane var.
anca sokak ağzıyla konuşurlar. sokaktaki gibi yaşamazlar ama iki ayaklı bazı suğırlar hoşlanıyor tabii.
çünkü halk, kendisi gibi olanları samimi bulur. beğenin ya da beğenmeyin.
Devlet bahçeli değildir. Adamın ne konuştuğunu tövbe anlamıyorum.
Edit: devlet deyince o aklıma geldi.
Nedensizce Halkın en sevdiği kişilerdir.
rte kenonuşurken kendini kasımpaşa kahvehanesinde zanneder evcilleştiremedik gitti.
halktan bir anadolu çocuğu sıfatına sahip olabilmek için saçma sapan hareketler yapan saçma saçma konuşan gereksiz devlet adamlarıdır.
(bkz: osman baydemir)
(bkz: hassiktir diyorum)
halkın ne istediğini bilen devlet adamlarıdır. zira nazik konuşan bir insana ''ne o lan entel entel konuşmalar'' şeklinde tepki gösterilen bir toplumda devlet adamlarının sokak jargonu ile konuşması doğaldır.

klasik halktan biriyim teranesidir yani. insanlar siyasilerin kendileri gibi olmasını ister, kendi yansımalarını görürler o konuşmalarda ve bu da hoşlarına gider. bunu da çok iyi bilen devlet adamları siyasi rant sağlarlar bu şekilde.

şaşırmıyorum bu duruma aksine utanıyorum.
halktan biridir.
Atatürk'ün kemiklerinin sızlamasına sebep insanlar.
Devlet ağzıyla konuşan sokak adamlarını tercih ettirirler..
tartışmasız recep tayyip erdoğan'dır. başkasını tanımam.
ses tonlarını gerektiği şekilde yükseltip, cümle aralarında nara atmayı da başarırlarsa prim yapma şansları her zaman yüksek olan kimseler.
(bkz: siyasi jargon sorunu)
(bkz: ülkem insanın algı sorunu)
siyet bilimi yerine din bilimi * okuyan adamı çıkarıp oraya koyarsan olacak olandır.
halkı kendi seviyesine çekmek yerine, halkın seviyesine inen devlet adamıdır.

bir atatürk değillerdir.
turgut özal
(bkz: anayasa bir kere delinmekle bir sey olmaz)
ülkeyi iyice diğer ülkelere karşı aşağıya çeken devlet adamlarıdır.
'terbiyesiz müdürüm afedersin.'

(çaycı abbas)
maalesef şeytani bir akılla, böyle konuşmanın türk halkında sempati yaratacağını, kendini halktan biriymiş gibi gösterecek olduğunu bilen siyasetçilerdir. halbuki bu mantık başta çuvallar: siyasetçi halktan biri değildir, halkın içinden çıkar gelir, halkı temsil eder ama halk gibi "davranmaz", davranamaz çünkü. artık onun siyasi bir üslupla konuşması ve davranması gerekir. kalıbının adamı olması gerekir. benim gerizekalı halkım da bunu bilmez, anlamaz, boyuna şakşaklar. bana bu konuyu yalnızca eleştirmek düşer. asıl en uygun cevabı sayın zülfü livaneli vermiş bile zaten:

http://haber.gazetevatan....mp;Categoryid=4&wid=5
(bkz: besim tibuk)
türk milletine sünepe olmak yakışmaz .

(bkz: recep tayyip erdoğan)
(bkz: kabile reisi değil tc başbakanı)
tribünlere oynayan devlet adamlarıdır.