bugün

Efendim bunlar anadolunun çeşitli yerlerde, yaylalarda, düz ovalarda ve özellikle yeşillerde her neyse bu o değildi ( çok ince )

Şimdi olaylar başlıyor, beyefendi bırakıyor memleketi basıyor gidiyor, gidiyor aslında nereye gittiğini kendiside bilmiyor.

Sonra bakıyorlar ki demokrasi nerede yok ? çünkü düşünsenize, abd'de bu olaylar ile ilgili bir basın açıklaması yaptığını. New Yourk times muhabiri için kesinlikle, '' işte senin ki tam da chp zihniyeti '' falan dediğini..

Halkı isyan'a teşvik etmek'den yargılanıyor günümün nacizane üniversite öğrencileri, ve bu hadiseye kahvehane köşelerinde, ilkokul mezunu nohutçu tayfa destek çıkıyor. Manidar.

Ama bu zihniyet bilmiyor ki ''halk ı isyan'a teşvikin kralını'' büyük islam güneşleri yapıyor.. Örnek verecek olursak

- Efendim onlar şu kadar topladıysa ben bir bilyon toplarım.

- Efemdim zorla tutuyoruz, zap edemiyoruz. Hepsi ovalara çıkmayı sabırsızlıkla bekleyen %50 var..

Ve dikkat ediniz hiç bir savcılık kanunları yürürlülüğe sokmuyor. EEE tabi ileri demokrasi.

Bu tahriklerden sonra rize'de bir takım olaylar gördük.. Pardon rize'mi ? kimin memleketi burası ?..

Aynı günün sabah'ı efendim biz onlar gibi değiliz ( eylemcileri kastediyor sanırım ) başbakan'ı karşılamaya gitmeyin. falan fişman.

Yine aynı günün akp üye mesajları,

- AK K.ÇEKMECE
- AK ESENLER
- GAZiOSMANPAŞA
- AK BAKIRKÖY
- AK ESENLER2
- AK iSTANBUL iL

Daha bilmediğimiz, haberdar olmadığımız kim bilir ne yöntemler var.

işte bu zihniyet, karşılamaya gitmiş. Yahu gidebilirsin, kimsenin sana birşey dediği yok güzel kardeşim. Git karşıla, coş, eğlenin islam güneşiniz ile.

Bu zihniyet türkiye'nin cehalet yüzüdür.

Bu zihniyet Dilsiz şeytan'dır.

Bu zihniyet sermaye'ye tapan, abd bayrağını seccade yapan zihniyettir.

Bu zihniyet karadır.

Bu zihniyet madımaktır.

Bu zihniyet uğur mumcu'dur.

Bu zihniyet baskıdır.

Bu zihniyet ilk okul mezunu olup, üniversiteyi bastırmak'dır.

Bu zihniyet ana rahmine düşen aptal sperm'lerin bir araya gelerek doğmasıdır.
http://galeri.uludagsozlu...1-atan-zihniyet-457503/Bu da ispatıdır. Tam bir baş belası bu sms ler.
oy topladığı kesimi türlü kamu görevlerine yerleştirme, çeşitli ucuz maddi numaralarla komut bekleyen köpeklere çeviren zihniyettir.

hayır nereye gitti de bu adam bu karşılama hevesi oldu sizde? ne yaptı amk dünyayı mı kurtardı? sattığı bütün stratejik kamu kurumlarını geri mi aldı? türkiye yi uçuracak sözleşmeler mi imzalamaya gitti? cevap? fas a gitti*. evet büyük usta sıçtı taşa..
söyleyelim ak parti ilçe başkanlıkları sms de atmasın bundan sonra.
gözümde twit atarak yardım çağrısında bulunmaktan farksızdır.
taksime çıkan zihniyetle, başbakanı karşılayan zihniyetin birebir aynı olduğunu gösteren zihniyettir!

(bkz: türk siyasetinin iki akbabası)
günlerdir sosyal medya'da birbirlerini gaza getiren zihniyetin lacivertidir.

bı bakayım. aaaaaaaaa aynılar..
tweeterdan facebooktan örgütlenen adam toplayan karşıt güruhla aynı zihniyettir. e amcık siz telepatiyle mi toplandınız.
evimde oturuyorum istanbudan tam 1450 km ötede şehirdeyim.. bana esenler belediyesinin sms i geliyor ulan kim numaramı kaydetti verdi onlara. hani 3-4 yıl öncede tarbzon mhp il başkanlıgından geliyordu geldiği gibi siliyordum..

o partiden bana mesaj geldiğinde artık savcılıga vereceğim.
cok normal bir davranis sergileyen adamdir.. bre amk bizim gorusumuz farkli adamin gorusu farkli.. illa karsimizdakini orospu cocugu yapmaya gerek yok ya hani bizim direnis anlayisimiz, hani bizim insan sevgimiz..

ayrica bizde gokten vahiy gelerek toplanmadik taksimde.. sosyal medya sayesinde gitti herkes.. biz bunun havasini yaparken adaminda bu durumda hava yapmasi cok normal.. muhalefet ederken biraz mantikli dusunup bok atmadan yapmak gerek.. zira bok atmak icin ilk once elleri boka sokmak gerek..
ulan gerizekalı, ( o kendini biliyor. )

Adı üstünde, sosyal medya. Benmi tarif edeyim sana ? eyy yobaz.

insanlar bireysel olarak birbirini uyarıyor, yardım istiyor, toplanıyor. Embesil adam idrak mı edemiyorsun.

Bir parti olarak, haydi havaalanına demekle, bir birey olarak ''haydi taksime'' demenin arasındaki farkı benmi anlatayım sana?..

Yoksa, twitter'da insanlar, ya chp direniyormuş hadi partimizi savunmaya falan diye örgütlendide bizimmi haberimiz yok.

Birde böyle çok bir sikim biliyormuş gibi buralara, normal yaa ne olucak ki falan gibi aforizmalar ile gelmiyorlarmı. Utanıyorum sizden amına koyayım.

Kurumlar ile Bireyleri ayıramayıp yalan dolanı gerçekmiş gibi bizlere empoze etmeye çalışan, aşağılık zihniyeti görmemizi sağlayan başlık.
Hala sandık edebiyatları yapan zihniyetleri mahlukatları görmemizi sağlamış başlık.

Be gerizekalı adam, o insanlar seçim kampanyası gibimi orada?.. isterse yüzde 1 olsunlar yüzde 99 sizin olsun fikirlerinin değişeceğinemi inanıyorsun ?

Be amına koyduğum malı.. Söyle bana hadi, bu insanlar parti propagandası içinmi 10 gündür çadırda yatıyor?..

Halen biryerlere bağlayıp, yok bunlar şu parti bu parti, yok sandıkta görüşürüz.. Düşünce yokki amına koyduğumda, evde zor zaptediyoruz. sandığa koşası var o zarftaki ampule hışımla basası var.

Aptal adam.
twitter, facebook, bloglar ve bir sürü sözlüklerden yazılar yazıp adam toplayan çapulculardan daha delikanlı zihniyettir.

önce bi aynaya bakılsın amk. çapınızı bilin.
başbakan erdoğan'ı havaalanında karşılayan 100 binlerin bu yolla toplandığına inanan zihniyetten farkı olmayan zihniyettir.
düşünce yetenekleri oy verdiği sistem tarafından köreltilen ve okuduğu cümleyi direkt algılayan, altındaki fikirlerle hiç alakası olmayan zihniyetlerce "ama sende taksime adam topladın" argümanıyla savuşturulmaya çalışılan yorumdur.

bu yazdığımı da anlamaya çalışmayıp "hmmm bu kötü birşey söylemeye çalışıyor" düşüncesiyle eksi butonuna yönelecek arkadaşlara yardımcı olayım; eksi butonunu sağ tarafta ismimin altında bulabilirsiniz -------->>>
twitter dan "polis eylemcileri ezdi" gibi yalanlarla toplanan naylon devrimcilerden çok daha asil olan zihniyet.

bu toplananların toplanma nedeni yalan değil.

gezi parkında ise yalandan parkı savunmaya gidenler vardı.

mesele başbakanı karşılamak değil arkadaş ,anlamadın mı sen? gel.
http://www.sondevir.com/?...aber&ArticleID=134545
bu değildir: görsel

bunlar vatan sevgisinden buradadır.
güncel Önemli Başlıklar