bugün

small beden giysi giyen erkektir. ya cep erkeğidir ya da kaslarını sergilemek için çok dar giyiniyordur.
şahsım diye söylemiyorum. slim fit olarak tabir edilen şişman olmayan erkektir.
apaçi olması muhtemel erkektir. small v ile u karışımı yaka t-shirt altına üst kısmı bol paçalar bileklere yapışık biçimde bir kırmızı pantolon yada jean, altına çakma converse ile gayet iyi bir kombin.
Xxsmall giyen insandan farksızdır. Vardır ya 52 numara ayağı olan, ayakkabı bulamayan.. Ben de öyleyim işte, beden bulamıyorum. Bırakın xsmall'u small bile bulamıyorum ulaan! Evet.
1,91 boyum olmasına karşın bazı t-shirtler de giydiğim beden.Noldu yoksa güzellik kavramına sizin o sikik beyinleriniz mi karar veriyor.
bazılarımız için erkeklik=boy+kilo.
gelmişken seri eksileyim bari medium giymeme rağmen alındım nedense.
Erkek adamın bedeninde larçlık ( ya da largelık bilemedim) olması da hoş değil o zaman. En iyisi ya medium giymek ya çıplak gezmek.
kısa boyluyum xs giyiyorum buraya kadar sorun yok, küçük beden giyen erkekleri dert eden erkekler var sizene olum bırakın kızlar yorum yapsın erkekleremi ilgi duyuyosunuzda yakınıyosunuz. tercih meselesidir saygı duyarım.
dar omuzludur.
Minyon erkektir. Yağ oranım az da olsa, kilom doğru orantıda da olsa istesem de giyemem kısa gelir bir kere. Small ne abi ya çocuk reyonundan falan da giyinebiliyorsunuzdur siz allah bilir. Large altında beden giyen erkek kafede şal isteyen, kendini güldüren erkeklerden hoşlanan bir ılıktır, vurduruyordur. Evet.
Small giyenler mi linç ediyoruz olay nedir? Minyon olmak onun tercihi değil çocuk reyonundan da giyinebilir bu aşağılanması gereken bişey mi? Burda kuracağınız cümleler gerçekten bunu kafasına takmış problem etmiş biri için yıkıcı olabilir. Hassas davranmanız gereken bi konuda yine boklu entryler giriyorsunuz bravo.
1.80 boyumla benimdir. Bazı markalarda xs bile oluyor ama bazı markalarda large oluyo.
181 boy 78 kilo ile bazı markaların xs leri bile oluyor anlamadım gitti.
m giyen erkekten zayıftır.
Erkek değildir o. Erkek adam largedan aşağı beden giymez.