Regular showdaki ermiş gibidir ne dertleri çıksa ona koşarlar her şeyi bilir aq.
Kendisini seslendiren sanatçı için:
(bkz: Fatih Özacun)
bildiğim kadarıyla regular showdaki ölümsüz yetidir. sanırım 19. yyda doğmuştur ve bunca yaşlı olup bunca şey görüp geçirdiğinden parktaki hemen herkesin ona akıl danıştığı, yardım istediği olur. kendisi de yardım sever denebilecek birisi olduğundan onları kırmaz yardım eder genellikle. son olarak 19. yyda lisedeyken sevgilisi ile birlikte zıplayarak yürüdükleri için ve sevgilisi beklenmedik bir şekilde öldüğünden dolayı zıplayarak yürür. skips lakabı da buradan gelmektedir. kendi halinde sakin birisi denebilir kendisine.

Not: bunu önceki hesabımda yazmıştım..
regular show un ana karakterlerinden biridir çizgi dizideki en bilgili karakter denilebilir.
Ölümsüz olsam dönüşeceğim tiplemedir. Sever sayarım ama kelliğini saçlarını üstüne atarak kapatmadı hoş değildir.
ölümsüzdür. doğum gününde ölmekten pasta sayesinde kurtulmuştur.
birikimli, sohbeti güzel yazarımız, hoş gelmiş.
teknolojiyle aram cok iyidir aslinda, hatta yeni son model bir daktilo aldim... onun çıkardığı tıkırtı sesleri, kağıdın sıkışması, o her satırın sonunda daktiloyu yerine geri itmeler. .. anlayamazsınız!