belirli bir süre sonra kendi kendinize 'ulan ben bir hayal ürünümüyüm' dedirtmesi muhtemel kişidir..
kişiye,aynı anda bir'den fazla sevgili ile birlikte olma şansı doğuran tiptir..hem de hiç "aldatıyorum" vicdan azabını çektirmeden * ..
+ dün gece 2 de seni barda görmüşler hande. yanında da bir erkek varmış.
- ne diyorsun mufit? beraberdik ya aşkım.
+ hadi sittir ordan. tanıyorum o herifi ben. bana da geliyor arada. salak salak konuşup gidiyor. demek sende gözü varmış.
- müfit aşkım?
+ müfit değil lan! arthur'um ben. kral arthur.
- arthur kim müfit?
+ ohh şimdi de sevgilini tanıma. o kadar aldatırsan isimleri de karıştırırsın böyle.
- müfit benim ocakta yemek vardı. ben hafiften gachayım.
-bu gün kimsin sen sevgilim
-hayriye
-güzeeeel dön!
-cezmi sana bir itirafta bulunucam
+söyle aşkım
-seni başka biriyle aldatıyorum
+allahtan şizofrensin safinaz ciddiye alamıyorum seni
-anlamadım cezmi
+şizofren olmasan kafayı yemiştin şimdi diyorum
ilaçlarını içmediği takdirde, yanında can güvenliğinizin olmadığı sevgilidir.
-aldatıyorsun beni, hem de hizmetçiyle!
-bebeğim bizim hizmetçimiz yok ki;korkutuyorsun beni şizofren falan mısın?
-ben şizofren değiliz!
-haydaa..
sevgilisini başkasıyla gördüğünü zannedip, suratına tokadı basabilecek olan sevgilidir.
işin ciddi boyutu olarak: çok güç bir durumdur, ölesiye seviliyorsa vede o sevgiliden vazgeçmek imkansızsa; zorluklarla ve hüzünlerle son bulacak(-ki umudum tersinden yanadır) bir hayata katlanmaya razı olma durumudur.
-dün gece birini sana cok benzettim
+hayırdır sevgilim dün gece evdeydik ya
-yoo sen evdeydin ben dısardaydım
+sen iyi diilsin.. hayatım arkadaslar bizdeydi evdeydik hani
-haydirililililililiiiiiyaaar yüzümm güldü saayeendee ay güldürdün beni askım bak yılan dansına basladım fatihim ben fatih ayol
+gel biz bi doktora gidelim
-dün gece hiç tanımadıgım bir erkege sırf sana benziyor diye usul usul yanasıp merhaba dedim bunu diycektim sana hayriye
+gel canım sen gel bi doktora gitcez gel
-fahriye kandıramaazsın beniiii susturamazsın beniii gülben benim yakın arkadasımdır bilmezsin sen..
tadından yenmeyen sevgilidir, öyleki onunla hiç bir gününüz renksiz geçmez sürekli aksiyon macera.*