bugün

Cesur bir devrimci beyanıdır.
Şimdi hilal bıyıklı başkanlık sevdalısı, sözde türkçü özde ümmetçiler rahatsız olur. Ama biz kimseye boyun eğmeyiz ağalar! Haksızlık var ulan burada! Kürde her türlü ırkçılık, zulüm reva ama türke dil uzatma! Yok oğlum öyle bir dünya. O adamların da hakları var.
What are you talkin about lan.
Sen dağa git öşeğinle ilgilen.
Irkçı insanların ırkçı söylemlerinin yer aldığı başlık.
Aynen bu şekilde devam edin. Bu ülkeyi siz böleceksiniz. insanlara "dağa çık, hadi eşeğine git" diyerek en büyük vatan hainliğini siz yapıyorsunuz. Tiksiniyorum lan sizden.
bizlerin turk oldugu yerde kurt ol kardesim, ben de sizlerin yaninda turk olayim. kardes olalim.
(bircok kurt arkadasim oldu ve gram dislanmadim)
kürt'üm deyince devrimci, türk'üm deyince faşist.
mantığa gel ya.
kürtleri severim. hatta çoğu konuda onları başarılı bulurum.
fakat bazıları tutarsızlık yapıyor.
olmuyor böyle.
Ahahahaha diyorki bu ülkeyi siz böleceksiniz ulan açtığın başlığa baksana ''sizin türk olduğunuz yerde ben kürdüm ulan'' ulan provokatörlük yapıp kaşınan sensin amk ben elbet cevabı böyle sert vereceğim. Sen öyle başlık açıyorsun sonra ''ırkçı''diyorsun be kardeşim ırkçılığı sen yapıyorsun.
atara atar gidere gider mevzularının her daim sakıncalı olduğunu hatırlatmak istediğim söylemdir.

görsel

ayrımcılık yapmayın lan yeter zaten mevcut kutuplaşmışlığımız..
Ahahahaha haksızlık varmış bedava elektrik kullanıyorsunuz devlet size bizden daha iyi bakıyor krallar gibi yaşıyorsunuz bu ülkede ama bazılarınız yediği kaba sıçıp dağa çıkıyor bu ülkenin evlatlarına kurşun sıkıyor. Nerede adalet kürt kardeş!
Bi bitmediniz mk.
Yetmedi mi toplumu kutuplastirdiginiz? Biraz tarih okuyun güzel kardeşim. Birilerinin gazıyla ayrılıkçılık yapmayın. Osmanlı zamanındada Cumhuriyet zamanındada her zaman aynı haklara sahip oldunuz Türklerle. Ac oku, hep dış mihraklarin gazıyla ayaklanıp hep toprak istemediniz mı? Ac oku kimler neden hep bölmek istedi bu topraklari, neden hep düşmanlık soktular aramıza. Ac oku yüzyıllardır bu topraklar üzerinde yapılan planları. Çok uzagada gitme 100 yıl öncesine gitsen bile yeter. O zaman Mustafa Kemal Atatürk bozdu tüm planları. Bugün yapılan planı göremiyor musun güzel kardeşim, bak kardeşim diyorum ben, sen demiyorum.
görsel

Ahaha var ulan.
türkünde kürdünde adisi çoktur

insan olmayı denemek lazım.
Öşek, yinge.
Ya ol olm. Ne tatava yapiyon amk? Sana kůrt olma diyen mi oldu? Yeterki devrimcilik kisvesiyle bölücűlūk yapma.