bugün

Öğretmendir. Vurursanız eğitim hayatınız biter. En tehlikelileridir.
Babamdır.
Sinan akçıl.

O da bana vurmaz zaten *
Annemdir. Babama saldırırım. Benim kahrımı anam çekti, babam sadece para verdi.
ebemdir ben ona vuramadan vefat etmis.
ebeveynlerim ve değer verdiğim büyüklerim.
annemdir.hangi insan annesini döver lan?
okuldaki kel müdür yardımcısı değildir. ama götünüz pek yemez tabi.
Annemdir. Oda bana kiyamaz zaten.
recep tayyip erdoğan.

şaka şaka halkına kıyar mı o.*
Oradaki da ayrı yalnız.
bob marley şaka lan şaka oğlum o adam öldü lan nasıl vursun o yüzden kan dökülmeden hallederim olayı .
kadın kişi.

şaka lan şaka. ağzını burnunu kırırım valla. erkeğe el kalkar mı lan!*
anne ve babadır elbet.
olur da el kaldırırsalar kaçmam sanırım. belki babam söz konusu olursa kaçabilirim, şimdi yalan söylemeyelim. *
aileden herhangi birisi ya da öğretmen.
ailem vede kuzenim ogretmen kim mk amina bile korum hele bi el kaldırsın.
Annem ve Amina kodugum amcamdir. Çünkü babam öldü.
vay amk herkes çok iyi lan sözlük. erenler derneği misali.

yav hangimiz ( istisna hariç ) ergenlik dönemlerinde anne babasına asi gelmedi. bırak ergenliği şimdi bile karşı geliyoruz. hanginizin babası 18-19 yaşında bir genci dövmeye yeltenir. üzerinize gelse elini kolunu tutarsınız geçin bu polyannacı ayaklarını...
ajdar'dır. hayatta dokunmam ben ona.
çoğu kız için, kendime şah damarımdan bile yakın olan bir dostumdur. vurduğu hiçbir kızın ona vurduğunu görmedim, aksine hepsi de tekrar vurdurtmak istiyorlar kendilerine.

(bkz: yemin ediyorum manyak bu insanlar)
öğrencilerimdir.

yıl: gecen yıl

mekan: okul bahcesi

kisiler: marsta bir antropolog, 14 yasinda otizme sahip bir erkek ogrenci, yaklasik 40 tane veli.

olay: ogrenci kapiyi acmak istiyor. ama acmamali. kilitliyorum kapiyi ve anahtarlari cebime koyuyorum. istiyor, vermiyorum.

okul bahcesinde o kadar velinin icinde hayatimin tokadini yiyorum. "gozde simsekler cakmasi" diye bir sey olmasaydi, ben icat ederdim bu olaydan sonra.

allahim nasil bir tokatti o. hala unutamadim. yoksa o tokat... sopa...? neyse...

cocuk gecirdi tokadi suratimin ortasina, hicbir sey yapamadim. yalniz olsam da yapmazdim gerci o ayri.
sevgilidir.
yaşı küçük olan evlattır. ya da aklı dengesi yerinde olmayan kişidir.
tabur komutanıdır. yiyorsa vur baba durma. sonra " herkeş 15 ay askerlik yaparken ben niye 20 yıl yaptım?" diye ağlamak yok.