bugün

boyle soyleyip meraklandirip da sonra bosver ya diyen göt insan.
Sözlükte sır tutmanın aynısı farkı yok.
ben aslında bir insan değilim. çok ağır gelmiş olabilir.
sırrın sır olmasından çıkmasına neden olan önemli bir sorudur. hay ben senin vereceğin sırrı.
koordinatlar girilerek dünya üzerindeki herhangi bir noktada halay çekilebilir hem de saniye saniye hd kalitede. halay başları bu yüzden greenwich te ve kutuplarda bekletilmektedir.
flash tv nin patentlenmiş bir benzeridir bu ama bin kat daha hızlı müzik ve eğlence.
iki kişinin bildiği sır , sır değildir...
Sağol yeterince sır biliyoruz. Hafızada fazlalık yapma.
Telefonun, televizyonun ve internetin olmadığı yerde muhabbet var hareket vae huzur var.

Gerçi bunu bilen bilir ama ben ilk defa bu kadar uxak kaldim. Memleketin bir köyüne gittim bi süreliğine, köyden hic çıkmadım. Koyde sebeke sıfır. Koşuşturma iş güç gelen giden sohbet derken o gunlerde ne tv var ne müzik sadece sigara icerken bir kere bir şarkı açtım o kadar. Inanir mısınız. Bir iki kez şöyle bir dalmak dışında aklıma hic birsey gelmedi. Hani bu sozde sosyal paylaşim siteleri, iletişim ağları falan resmen indani asosyallige, tembelliğe, bunalıma itiyormuş. Dusunmemek icin sarıldığımız seyler güya. Karar verdim olabilecek en aza indiricem.
Verme. Neme gerek.
görsel

Aha sır. Baksır.