bugün

Bundan 45 bölüm dizi çıkar.
Okumadım ama şunu söyleyeyim, eğer sevgilinize güvenmiyorsanız zaten ilişki baştan kaybetmiş.
Güvenin sıfır olduğu ilişkiler doğar ya ayrıl ya da sabret dedirtir insana.
oğlum yapılır mı bu nasıl hikaye bu. o damarlı sanki bana girmiş gibi oldum.
bir anda ayrı dünyaların insanı olma durumu. o mambo italiano siz karşı ki dağlar cenderme.
başlıca ayrılma sebebi.
keşke askere sevgilin, damarlı hansların yanına sen gitseymişin dedirten hikayedir.
erasmus tecrübesi olan birisi olarak yorumlamak gerekirse, giden sevgiliye ve orada takılacağı arkadaşlarına göre sonuçları değişebilecek bir durumdur. erkek olarak gidip hiç kimseye dokunmadan dönenleri de gördüm, kız olarak kucaktan kucağa gezenleri de.... tabi kız olarak hiç bir aktivite yapmayanlar olduğu gibi, erkek olarak gününü gün edenlerde vardı.

not: genelde erasmusa bir ilişki içinde gelenler, o ilişkiyi ilk ay içinde bitirerek geri dönüyorlar.

not2 : https://www.youtube.com/watch?v=SWA7580bAYs
(bkz: double penetration)
güvensizlikle alakası yok bunun. güveniyorum. ama tek başına bensiz yada ailesi olmadan avrupalarda işi yok. ister geri kafalı deyin, ister yobaz.
(#27262106) bunu eksileyen arkadaş al(#27306798) gerçekler acıtır ing bilmiyorsan yaz çevireyim sana maalesef durum bu. keşke yüzü açık olsa bu insanın.

Sildirseniz de bunu koyacağım.
sen o kızı unut ağa dedirtir insana.
Gönlüme bir ateş düştü yanar hov yanar yanar. ( Cem Karaca )
serin hikaye kanka demek isterdim ama düşündürmekten çok güldürdü, bir kıza güvenin ve sevginin sonucudur bu ibret alın ahali.
Adonisli zencileri size Pisa kulesi Eiffel kulesi big ben gibi anlatır neme lazım size de bamya derse o zaman görürsün.
not: bunu yazan Nijerya ortalamasının üstünde. Bir burj el arab da benden çıkar.