1. 1.
  Güvenin sıfır olduğu ilişkiler doğar ya ayrıl ya da sabret dedirtir insana.
  3 -1 ... bananebe
 2. 2.
  Bunun tam tersi de mevcuttur.
  Sevdiceğin zoruyla erasmus sınavına girersiniz. Gidip kendini geliştirip belki master yapma ihtimalini yakalarsınız diye bir güzel motive edilmişsinizdir. Hatta önce yarım dönem kazanmış sevdiceğin aklına uyulup boş kontrnjandan faydalanıp 1 seneye çevirmişsinizdir.
  ilk dönem 6ay sorunsuz geçmiştir. Siz almany'da erasmus yapmaktayken Sevdiceğiniz ise subaylık sınavını kazanmış 1 aycık her şeyden tecrit eğitimine başlayacaktır. Siz oraya belli bir amaç için gitmişsinizdir. Zaten son seneniz aman okul uzamasın derslere gireyim. Geceleri çeviri yapayım ders notlarını uğraşırsınız. Sabahları laboratuarda göz çapaklı tez yaparken akşamları saat 9 a kadar almanca kursuna gidersiniz. Almanya' da millet gününü gün edip romayı gezerken sizin bir tarafınızdan ter damlıyordur. Yaklaşık 15 kilo vermişsinizdir son 5 ay boyunca.
  Neyse vedalaşırsınız ama sevdicek bir gergin bir bıkkın. Siz de gerginsinizdir. Dibine kadar yanlız ve boğuşmaktasınızdır sınavlarla. Ya sabır der devam edersiniz çok özleyerek. Bir sürü planlar kurarsınız şöyle gezicez böyle gezicez diye.
  Gün gelir ülkeye geri dönersiniz. Sevdicekten haber beklersiniz. Ailesiyle irtibata geçilemediğinden en yakın arkadaşıyla iletişime geçip ahvali öğrenilir. Sevdicek onu aramıştır ama çok kısa konuşmuştur. Durumu iyidir. Önce bi alınsanızda ortamı yoktu arayacak diye hayra yorarsınız. Günler geçer ses seda yoktur hala. Arkadaşını sağlam bir sıkıştırdılktan sonra sevdiceğin sizden ayrıldığını öğrenirsiniz. Askerdeki sevgilisi tarafından habersizce terk edilen kişi olarak tarihe adınızı altın harflerle yazılır.
  Artık bir elinizde onun isteğiyle alınan erasmus katılım belgesi diğer elinizde tezinizden yaptığınız akademik dergide yayınladığınız makaleniz ve kalbinizde bir sızıyla hayatınıza devam edersiniz.
  5 -2 ... horozagomentavuk
 3. 3.
  (bkz: double penetration)
  1 ... ultraviyole
 4. 4.
  Okumadım ama şunu söyleyeyim, eğer sevgilinize güvenmiyorsanız zaten ilişki baştan kaybetmiş.
  4 ... tomris hatun
 5. 5.
  serin hikaye. uğraşılmış hikaye ama boş bir olay değil.
  2 ... alucard nosferatu
 6. 6.
  Bundan 45 bölüm dizi çıkar.
  9 ... el mariachi
 7. 7.
  hani dovus oyunlarinda combolar olur ya. onun gibi birsey olur. eheh.
  ... dr harleen quinzel
 8. 8.
  başlıca ayrılma sebebi.
  2 ... chacker
 9. 9.
  erasmus tecrübesi olan birisi olarak yorumlamak gerekirse, giden sevgiliye ve orada takılacağı arkadaşlarına göre sonuçları değişebilecek bir durumdur. erkek olarak gidip hiç kimseye dokunmadan dönenleri de gördüm, kız olarak kucaktan kucağa gezenleri de.... tabi kız olarak hiç bir aktivite yapmayanlar olduğu gibi, erkek olarak gününü gün edenlerde vardı.

  not: genelde erasmusa bir ilişki içinde gelenler, o ilişkiyi ilk ay içinde bitirerek geri dönüyorlar.

  not2 : https://www.youtube.com/watch?v=SWA7580bAYs+
  1 ... soyun yavrum geliyorum
 10. 10.
  Bırakın o kızı bak cidden avrupaya Eyfeli falan görmeye değil de cfnm partisine falan gidiyorsa ohooo geçmiş olsun beni bu yüzden göndermediydi eski sevgilim sonuçta erkek adam Amsterdam red light falan işte bilen bilir. Erkeksen göndermezsin vurdurmadıysan da göndermezsin. Yani erkek gibi erkek göndermez.
  1 -3 ... ivmurat