1 aspirini alıp ezin, oluşan toza 3-4 damla su ekleyin. Şimdi o şeyi suratınızdaki sivilcelerin üzerine sürün, 5-10 sonra bol su ile suratınızı yıkayın. Tedavi ediyor mu derseniz, hayır. Ancak sivilcenin yarattığı ve onu daha belirgin hale getiren kızarıklığı yok ettiğini söyleyebilirim.

(bkz: denedim)

Not: vücuttan kendini soyutlayan, Kendi özerkliğini ilan edip bağımsızlık yolunda ilerleyen, yarım santim boyundaki sivilcelere etkili olacağını sanmıyorum.
çok osbir çekmemek.
Olm hepiniz lahmacun gibimi geziyonuz varsa sirriniz soyleyin.
cildiye doktoruna gitmek. iyi bir tanesine. ve stresden uzak durmak.
suratınızı çok sık yıkamayın.
bilimsel açıklamasını zerre umursamadığım bir şeydir bu suratımı ne zaman düzenli olarak sabunla yıkamaya başlasam kurur ama burnum yağlanır, sivilceler ve siyah noktalar artar. bi değişik bi şey olur. bitki sabunları da aynı etkiyi yapıyor. ciltten cilde değişir tabi. sizin cildiniz de benim cildim gibidir belki. banyoda filan da yıkamayın bu arada. sabahları soğuk suyla bi güzel ovuşturun her şey halloluyor.
Dis macunu.
Her gün düzenli bir şekilde yüzünüzü kükürtlü sabun veya buna benze bir sabunla 2-3 kez yıkayın. Yüzünüzü kurulamak için kendinize özel bir havlunuz olsun. Birden fazla olması daha iyi olur, yüzünüze tekrardan mikrop bulaşma riskini azaltır.
Son olarak ilk cümlede dediğim gibi bunu her gün düzenli bir şekilde yapın. Düzenli bir şekilde devam ettiğiniz taktirde sivilcelerinizden büyük oranda kurtulmuş olacaksınız.

Bilinmeyeniniz çok olsun
rivayetlere göre imex gibi sivilce kremlerinin iş gördüğü çözümlerdir.
Olum manyak mısınız lan dermatologa benzer halimiz mi var bizim?

Düzenli temizleyin çocuğum suratınızı, ıvır zıvır yağlı şeyler yemeyin.
limon suyu için. günce 1 limon içerseniz sivilce falan kalmaz. doktor tavsiyesi.
http://s7.directupload.ne...mages/131201/om9jt5q6.swf
(bkz: ev sabunu)
nilera okyanus diye bir sabun var 19 liraya biraz pahalı ama alışkanlık oldu artık 2 yıldır kullanıyorum öneririm.
Stresten uzak durun kendiliğinden geçiyorlar.
Denizden ciktiktan sonra bir sure kurulanmazsaniz sivilcelerin azaldigini goreceksiniz.
clindoxyl iyi gelir.

sırta, yüze uygulanabiliyor.
limon suyu.
silivriye yerleşmek. silivri'de sivilce çıkmazmış derler.
imex diye bir krem vardi, annemin stresten yuzu sivilcelerle dolmustu onu kullandi kuruttu kisa surede. bayagi etkili, ama fazla surerseniz ayni yere sabaha beyaz beyaz toz gibi seyler kaliyor, aksam surun sabah yikayin kullanimi basit.
hepsi yalandır tek doğru roacctuna dir. 5 yıllık sivilce savaşıma 4 ayda bitirmistim. 2 sene geçti hala birşey yok
Büyüyünce geçer.
ergenlikten çıkın.
buna yol açan bakterinin havasız ortamda ürediğinden yola çıkarsak gözenek ucu tıkanıklığıdır esas mekanizma. bunu da limonlu karbonat ikilisi açar.
büyümek
kesin tedavi
yazarın dediği gibi
ergenlik' i bir an önce terk edin.