bugün

ankarada 17 tl olmuş, oha amk kurbanlık mı satıyosunuz!!
sonra gişeler niye düşük.
Ocak sondurur.
Bileti ziktir edin de Edirne gibi yerde kola ve fanta 5 lira.
fakirler sinemaya gitmesin. evde dizi seyretsinler amk. refah türkiye'de sinema bileti fiyatına ağlıyorlar. akepe nin getirdiği zenginlik gözünüze dizinize dursun.
babama sinemaya gidelim dediğimde bana tuhaf tuhaf bakma sebebidir.
ankarada yaşıyanların dert etmemesi gereken meseledir. zira acity avmde salı çarşamba 7 liraya bilet almak mümkündür. Ayrıca mısırınla içeceğini de 7 liraya alabilmektesin.
son olarak yiyişkenler için de uygun boşluklara sahip bir mekandır.
Şu ana kadar aldiklarimin hiçbiri elimi yakmadi. Yalan söylemek dinimizde suphesiz gunahtir.
cinemaximuma gitmeyin sizde.
hafta sonuda gitmeyin.
hele mısırdan ,koladan uzak durun.
çok kalabalık gitmeyin.
gitmeyin lan...

harbiden lüx bir hal aldı cinema. üretim çok film çok talepte çok ama fiyat tavan. ayıptır.
Yanan bileti tuttuğunuz...

Öff, gecenin bir yarısı şu iğrençliği yaptırdınız bana ya ne diyeyim ne olasınız.
1 paket sigaranın 10TL olduğu ülkede sinema ücretine söylenenlere; artık daha neler sabah simiti 1.25'e aldım ulan saçmalamayın artık demek isteten isyan. sinema pahalı değil ulan biz fakiriz.
cinemaximum ve türevi avm sinemaları yerine mahallenin, çarşının, belediyenin vb. sinemasına giderseniz karşılaşmayacağınız durum.
fırsat sitelerinden 10-12 liraya kod alıp o kodlarla sinemaya gidilerek gayet aşılabilecek durum.

az biraz kafayı kullanın.
Bir an önce el atılması gereken durumdur. zaten çok kaliteli türk yapımı yok. üstüne saçma komedi filmlerine bu kadar para verilmesi saçma. mesele biraz da bu kalitedeki özellikle türk filmlerine bu kadar para vermek. daha kaliteli yapımlar bekliyoruz.