bugün

sincan gerçekten son yıllarda ankara'nın yükselen yıldızı.metro geldikten sonra gece hayatı daha da renklendi.özgürce takılabileceğimiz, bol ruslu, gerektiğince kız arkadaşımla gideceğim elit bir gece kulübü var mı? ben pek denk gelmedim.
Reina show var, adını çok duydum ama hiç gitmedim..
(bkz: kaşınmak)
sincan baştan sona elit insanlar ve güvenilir esnaflarla dolu olduğu için herhangi birine, bir an bile düşünmeden dalabilirsiniz.

çılgınlar gibi bir gece sizi bekliyor diyebilirim. elit hanımefendilerle eğlencenin dibine vuracağınız, alkolün su gibi aktığı muazzam bir gece yaşayacaksınız.

teşekküre gerek yok.
bak bak bak..

geçen keçiörende elit pavyon arayan arkadaşlara yardım etmemişti şu üstteki ibibik..

şimdi gelmiş sincan özerk yönetimi sınırları içerisinde ahkam kesmiş..

efendi! efendi! zamanında yardımcı olacaktın insanlara..

ankaralı dedik güvendik, bi değişik çıktı arkadaş!

ha bu arada bir arkadaşla konuştum bu konuyu, kendisi 1 ya da 2 yer dışında bütün mekanların londravari bir kalitede olduğunu söyledi..

bence istediğinize pat diye girebilirsiniz..

onca yer arasında 1-2 dandik yere denk gelecek değilsiniz ya?
tamamen gençlerin doyasıya eğlenmeleri ve unutamayacakları bir gece geçirmeleri için cesaretlendirmek amacıyla yazmıştım, çünkü herkes bilir ki gece hayatı sincan'da yaşanır.

kızılay'ın varoşlarında dalağınızı, böbreğinizi alırlar. hele de kavaklıdere, tunalı hilmi tarafları tam bir barzo cennetidir ve nereden ne çıkacağı hiç belli olmaz.

elit bir ortam, güzel ve alımlı bayanlar, eğlenmeyi bilen, kültürlü ve avrupai beyler. işte aradığınız şey buysa sincan ya da ulus tarafları sizin için biçilmiş kaftan.

gidin ve eğlenin. hayat kısa.