şike ay pardon fenev.
-saldır kanarya'm!!!
+ben nasıl saldirayim aq?
(bkz: fenerbahçe)
(bkz: las palmas)
görsel
kendisine ve taraftarına uygun bir simge seçmiş takımdır. fenerbahçe yönetimi ve taraftarı da sürekli kanarya gibi ötüyor sonuç şampiyon beşiktaş, galatasaray hatta bursaspor oluyor açık ve net.
görsel
Mevzu ibnelik yapıp kanişlerin cazını dinlemek değil. Sabah sabah futbol geyiği yapıp insanlardan azar işitmek hiç değil. Ama insan demeden de edemiyor, kanarya nedir amk? Bu simgeyle yapabileceklerinin sınırlı olduğunu belirtmişsin ki zaten. Şimdi bi ordu düşün önünde kanaryalı flama?! Kim gider o flamanın arkasından allasen? Asker olsan silahını bırakır ayıptır çoluk çocuğumuz var diye isyan edersin. Cidden insanın komiğine gidiyor.
fenerbahçe dir. kanarya altında kalmaktan sıkılmış insanların bok atmaya yeltendiği simgedir ayrıca. canı at isteyen eşek isteyen olabilir tabi.
(bkz: bulmaca sorusu gibi başlıklar)
öncelikle bir dönem fransa lig şampiyonu olan nantes, ingiltere'den norwich city, belçika'dan sint trudien benim bildiğim bir diğer kanaryalardır. şimdi arkadaş eğer bu seçeceğin hayvanla takımının büyüklüğünün etkileşim içerisinde olacağına inanıyorsan. bir takım kur lakabı da king kong'lar olsun.

http://www.genckolik.net/...resim635-sari-kanarya.jpg
(bkz: amacı dikkat çekmek olan sözlük yazarı)
simgesi sandalye olan futbol takımından farkı, armasında kartal olması olan futbol takımıdır.

futbolunu stadyumda, insanlığını her alanda, büyüklüğünü ikisinin kesiştiği noktada göstermelidir.

simgenize güvenecekseniz siktirin gidin derler adama. bu lafım tabi ki fenerbahçe'ye, taraftara falan değil. kendini taraftar olarak niteleyen, sözlükte bolca bulunan 2009 yılının dinazorlarına.
fenerbahçe'dir.

-de nolmuş onu anlamadım. galatasaraylıyım ama mevzu ne hocam ? bu kadar önem arz eden ?