bugün

7-8 yıl önce silikon taktırdığını söyleyen kız. bunun bir önemi yok yaptırabilir de asıl komik olan onun türbanlı ve silikonlu olması değil, esra erol'un verdiği tepkidir. (bkz: ulen ne güldüm allahsız)
burna silikonun nasıl olduğunu merak ettiğim hede.
helaline mükemmel seksi yaşatmayı amaçlayan türbanlının attığı ilk adımdır. * daha ne cevherler vardır onda bir bilseniz.
başını, inancından, erkeklerin kötü niyetli bakışlarından sakınmak için, namusu için kapatmış;
ama erkeklerin en çok baktığı yer olan memesine silikon yaptırmış türbanlıdır.
(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
ironiktir.
medeni cesaretini taktir ettiğim kişidir.
canlı yayına çıktığında bunu itiraf edebilmesi cesaret ister. (erkek olaydı çok daşşaklı bir ablamız derdim).
link yenileme servisi: http://www.youtube.com/watch?v=T0fHnIiCpcQ
Sonuçta o da bizim bacımızdır istemiş yaptırmıştır.

Allah baba her türlü estetiği günah saydıysa napsınlar yani?

Bir tane Emine Erdoğan yetiyor zaten. istediğiniz kadar estetik yaptırın madden değil ama ruhen yanınızdayım bacılarım.

Modayı iyice geliştirin saçlarınız gözükmeye başlasın ben de aranıza katılacağım allan izniyle.
Slikon ve türban ikiside ne umrumda ne de hayat görüşüme uygun. Hadi diyelim türban dinini yaşamak için insanlar tercih eder. Din dendiğinde ağzını açamazsın sorgulamak senin değil inandığının işi sus. Ama slikona gelirsek bana manasız geliyor. Diyelim ki doğal olarak göğüsleri küçük bir kadın var ortada, ve slikonla hatrı sayılır memelere kavuştu. Kusura bakmayın ama iğrenç. Bu görüşüm estetik ameliyat kötüdür, doğal olan güzel bla bla değil. Resmen sadece görsel güzellik. Sadece görsel. Pastanelerde camın önüne konulan pastalar gibi, görüntü güzel ama yiyemezsin. Neyse konumuz bu değil.
Sonuç olarak herkesin hayatına kimse karışamaz.