benim o ta kendisiyim kendi kendime konuşur gibiyim.

hihihi.
Yaklaşık 8 yıl önce sözlükte gerçekleşen kalkışma hareketiydi. ismine uygun olarak çok kısa süre dikkat çekti, sonra unutuldu. Ben de bilfiil 8 yıldır içindeyim bu oluşumun.
alfabetik sırayla miklenmesi gerekecek birliktir. sıradaki !
Birliği bile kimse siklemedi öyle diyim. Sekiz yıldır bilfiil içerisinde bulunduğum oluşum.
Bir dönemin sözlük içi kalkışma hareketiydi.

ismiyle paralel olarak kısa bir dönem dikkate alınıp sonra unutuldu.

Oysa bir çok yazarın umuduydu!
Acıdığım yazarlardır.
Başkani oldugum birliktir.
terapi mi var? marla singer nerde amk?
beni alacak birliğe zaten ben girmem.
Müracaat: nicktator.
Alımlar nerden yapılıyor??
O birliğe bile beni adam yerine koyup almazlar.
arkadaşlar çok çok yetenekli biri değilseniz, bir fikri ölümüne savunmuyorsanız, yazarken farklı değilseniz, troll değilseniz, buraya çok mesai harcamıyor, saçmalamıyorsanız nickaltı vs beklemeyin.

normal burda değer görmez.
Onların içinde bende varım maalesef.
siklensen ne olacak altın mı verecekler anasını satayım .
(bkz: ezik yazarlar)
Son birkaç gündür oyle evet. Nedenini bende anlayamadım.
ben değilim çok şükür. mesaj kutum doluyor, nickaltım ohoo, övgüler yergiler...

teşekkürler sözlük.
ablan star bebeğim.
benimdir efendim. Yazarım ben arkadaş, yazar! Ben de giriyorum anketlere, oyunlara biri de çıkıp unicorn demiyor. üstte yazarın şuyu, alttaki yazarın şusu diyorlar yazıyorum ama ben yazılmıyorum. daha da sözlüğe gelmem.*
Listenin basina beni yazın. Anasini satiyim o kadar entry girmeme rağmen nickaltimda 3 entry var birini ben yazdım.
Uzun zaman önce ev arkadaşımın kurduğu ilginç oluşum. Baya da gideri vardı ama sanırım benim bu arkadaşım Sözlüğü bıraktı. BiRLiK de yarım kaldı.

Bana da 4 sene öncesini hatırlatmıştır.
ben kesin buraya daha önce yazmışımdır diye nickimi arattığım başlık.
kendine dert etmiş yazarlardır.
Siklenmemenin siklerinde olmadigi birlikse varimdir.Lakin siklenmek icin yazmiyorum.