bugün

Su an yaptığım şeydir
Güle güle güzel insan!
hayat bahane. 16 çikokata nedir?
çikolatasına göre değişir. napoliten yiyorsan sayılmaz.

görsel
idolümdür.
ah bide yazım kurallarına dikkat etseymişsin (bkz: çikokata değil çikolata).
(bkz: sikerim böyle hayatı deyip 16 tane çikolata yemek)
Diyeti bozup yaptigimdir. Ben 62837372738382 kilo olmadan ya da sekerden bayilmadan sonuclar aciklanirsa makbuke gecer.
Aaaaaağrr yuuuuu rediiiiğ ii ii ii.
sikerim böyle hayatı deyip bir f16 yemek değildir. kanat kısmı daha güzel, böyle kıtır kıtır oluyor.*
ne kadar güzeldir.
görsel
(bkz: )
acısını midesinden çıkarmaktır.
çikolata yiyecek havamda değilim o yüzden bi sigara yaktım.
Ulan bir gün yapmak istediğim eylem de spora gidiyoruz.Çikolata yiyemiyorum doğru düzgün.Özledim ya.
Az sonra benim de on tane yiyerek yapmayı düşündüğüm eylem. Herkesin psikolojisi bozuldu mk. Belki çikolata iyi gelebilir diyerek yapılacak eylemdir yalnız 16 tane yemek de işin bokunu çıkarmaktır. Mutlu olayım derken sağlıktan olmayalım.
peripellayla yapılası eylem.
dikkat et de mideni karaciğerini sikme.
Sikerim böyle hayatı demeden 16 tane çikokata yemek kadar güzel bir eylem değildir. Çikokata. Ç i k o k a t a.
sikerim böyle diyeti de denilebilecek durumdur. atın ölümü arpadan olsun evet yiyelim yaşasın çikolata.
Sayısızca yaptığım eylemdir. Kilo ve mide ağrısı olur o kadar. Hastanelik falan olunacağını sanmam.
Bir şey olmuyor bünye alışıksa.
ben öğleden beri kırk yedi tane yedim. bir şey olur mu? bağımlısı olduğum tek şey. çikolataları saymadım ama. öleceğilim hissediyorsunuz mu?