bugün

ko gotune gitsin cümlesinin sağlam argosu.
fazlasıyla terbiyesiz, çocukların ve gençlerin fiziksel, zihinsel ve ahlaki gelişimlerini etkileyen, bir eylem ve bir organın argo cümleleştirilmiş hali.
'haydi durma onu sik götünden!' diye korkutucu bir emir cümlesiyle hem ürküten hem de kahkaha attıran tek 900'lü hat reklamıdır sanırım. ayrıca ben o sesi sanki bir yerden tanıyorum.
ses kaydının ismiyle müstesna olan kısmı (sik götünden) remixlenirse çok güzel olabilecek bir çalışmadır.
evde kendiniz de yapabilirsiniz.
sik götünden kısmını telefonuma alarm yapmayı düşündüğüm 900lü hat kaydı.
(bkz: okullu körpe geyşa)
feci bir eşek şakası malzemesi niteliğindeki reklam repliğidir.

arkadaşın cep telefonu çaktırmadan alınır ve zil olarak bu mp3 ayarlanır, son sese getirilip gene çaktırmadan telefon yerine konur. artık hangi anda çaldıracağınız sizin insafınıza kalmıştır.*
hayatımda duyduğum en komik 900' lü hat reklamıdır. adamı hayattan soğutacak cinsten. fena komik saçma olmasından ötürü.

--spoiler--
" gidip- gelmelerin ardı arkası kesilmiyor... "
--spoiler--

elektrik trafosu mübarek...
http://www.youtube.com/watch?v=AqtzjZ4sr_8
900 lü hatlarda insanları cinsellikten soğutacak bir ses kaydıdır.
--spoiler--
sik götünden den den en nn n
--spoiler--
verilebilecek en mantıklı ilişki tavsiyesi.

- sage bir kızdan hoşlanıyorum ne yapayım?
- sik götünden.

- sage bir kıza nasıl yaklaşılır?
- sik götünden.

- sage kız ağzına almak istemiyor ne yapayım?
- sik götünden.
içerisinde kullanılan ifadelerin bazıları irrite edici(sübyan, körpe) olan 900 lü hatların en ses getiren reklamının akılda kalıcı eylem cümlesi.
Aman yarabbim, gecenin bu saatinde aklıma düşen korkunç 900'lü hat ses kaydı. 90'larda mastürbasyon yapmak için pek çok ergenin aradığı bu hatların birinde Gamze gözalan ve elif baysal bu acayip fantezimsi çıldırıklığı seslendirmiş.

Şirine'yi seslendiren ve baskül ailesi'nde oynayan birinden asla beklenmeyecek şey.
"bir kadının bacakları arasındayım" kısmıyla kahkaha attıran sapık ses kaydı. Gamze gözalan ile röportaj yapan biri bunu sormalı. 900lü hat konusu çok acayip bir şey aslında. Günümüzde muadili yok.