bugün

sihirli annem dizisinin beş yıl aradan sonra star tv de başlayacak olmasıdır. bu beş yıl arada büyüyen çocukları çok şanlı görmeme neden olan olaydır. zira sihirli annem izleyerek büyüyen cocukların tam olmadığı, deforme olduğu bir kısmınında ıskartaya ayrıldığı gözlemlenmiştir.
[null http://www.haberturk.com/...0-sihirli-annemle-yeniden]
(bkz: sihirli annem yayindan kaldirilsin)
Ölmüş bir insanın üzerinden para kazanıldığını ve prim yapıldığını düşündüğüm olaydır.
(bkz: allah belanızı versin)
çilek in çok çirkinleşmiş olduğu dizi.
tekrarlarının bile çocuklar arasında popüler olduğu düşünülürse ticari açıdan mantıklı bir yatırımdır. e tabi defne joy olayıda popularitesini arttıracak gibi. onun yerine oynatacaklarıda tip olarak aynı ona benziyor zaten.
(#11396644)
gerçekleşmesin dediğim olay. tamam yaptınız oldu bitti, tuttu o zamanlar falan ama nedir bu yıllar öncesinde kalan dizileri canlandırma merakı? bokunu çıkarttılar artık.
(bkz: çocuklar duymasın dizisinin yeniden başlaması)
(bkz: küçük sırların yedi sene sonra tekrar başlaması)
çocuklar duymasın yaptı oldu, biz yaparsak bizimkide olur mantığı.
berbat bir durumdur. Gına geldi bu dizilerden.
sihirli annem ermiş muradına, avrupa yakası çıksa kerevetine diye düşündüğüm durum.
Defne Joy Foster'ın zombi olarak karşımıza çıkma ihtimalini artırmıştır.
entriyi ilk gördüğümde yeter artık dedim. sırf para kazanmak aşkına. binlerce çocuğun zihinzel gelişimini hiçe sayan bir dizi.
çocuklar duymasın'da havuç nasıl itici bir tip olduysa burada da çilek rolündeki kız iticinin önde gideni olmuştur.
yeniden başlaması ile, ulan bu bile başladı dön gel artık avrupa yakası tepkisi verdirtir adama.
güçlü bir oyuncu kadrosuyla 29 nisan günü saat 20'de başlayacak dizi.
senaryo vasat. bakalım.
televizyon dünyasında moda olan "Eski dizileri yeniden başlatma" akımının etkilerinin görüldüğü bir diğer dizi. Çocuklar duymasın gibi eskisinden daha güzel olamayacaktır kanaatimce...
kabus geri geldi. evet. yeni bölümleri de çıktığına göre korkarım sabahtan akşama günde 5 öğün sihirli annem izlemeye devam etmek durumunda kalacağız. ben bundan da korktum şimdi:

(bkz: cennet mahallesi dizisinin yeniden başlaması)
keşke ona buna engel olacaklarına, çocukların sihirle,büyüyle zihinlerini kirleten böyle yapımlara engel olsalar da işe yarar bi şey yapmış olsalar.
o çilek olmuş tropikal meyve.
ne zaman bitmişti ki , her allahın günü zaten yayındaydı . hiç kurtulamayacağız hiç.
(bkz: bücür cadı dizisinin yeniden başlaması)
çocuklar duymasının belirli günler ve haftalar formatında geri dönmesine alışamamış bünyeleri bir kez daha zedeleyecek olaydır. yapmayın onlar sadece çocuk!
tüm küçük kızların çirkinleştiği fark edilmektedir. çocuklar duymasın gibi güçlü bir ivme yakalaması olası.
sözlük yazarlarının izlemeyeceği dizidir.
ya da ben öyle umuyorum.
bu kadar çok tartışma olmuş izleyen çok olmuş demek oluyor, sanıyorum ama 5 yıl sonra hala izleyen olursa vah ülkem gençliğine sözleri edilir.
çilek kim ya? şu zenci çocuk mu arada bir görüyordum zap yaparken dedikten sonra konuyla alakamı da belirtirim.
tüm aileye yine mi? dedirtmiştir.
(bkz: bitmeyen diziler)
yahudiler için hitler'in yeniden dünya'ya gelmesi ne demek ise ülkemiz içinde anlamı bu olan olay.