bugün

reklamlarında me diyen keçinin ne anlama geldiğimi anlayamadığım site.
iyi ki bir kere fiyat aldık dakikasında aradılar. arkasından mailler meşazlar. yetmedi yutup reklamlarıma girmeye başladılar. teşekkür ederim sayelerinde sikortacımın fiyatını kırdırdım ama güldük eğlendik artık yether. seneye kadar görüşmeyelim.
eskiden uygun fiyat verirdi

şimdi uygunsuz hatta bazen de münasebetsiz.
Dün aracı sattım. Hemen çağrı merkezlerini aradım. Yönlendire yönlendire aradığım telefona poliçe iptali için link attılar. Linke tıkladım. Noterden verilen satış belgesinin resmini cekip linke yükledim. Kaydınız oluştu dendi. Bir saat sonra poliçe iptal. Ertesi gün kalan prim kredi kartına iade.
Takdir ettim. Umarım herkes ben kadar şanslıdır.
Kazancı nettir.
bu ülkede herkes şark kurnazı olma peşinde. bunların stili de şu şekilde işliyor;

şimdi siz bir sigorta hesaplattınız diyelim ve bu rakam 635 tl çıktı. bunlar size ornegin 15tl indirim yaptıklarını yazıyorlar. yalnız, ödeme ekranına geldiğinizde bu rakam 650 tl çıkıyor. yani ödeyeceğiniz tutar hop 650 tl oldu. altta bir not var "bir kaç gün sonra size 15 tl iade edeceğiz ama 1 yıl içinde sigortanızı bozarsanız bu 15 tl parayı sizden tekrar alırız" yani oldu ki arabanızı sattınız hop ekstra bu para sizden kesilecek. siz de ucuza aldığınızı düşündüğünüz sigorta hiç de ucuza almış olmayacaksınız. mahallenizdeki sigortacıdan yaptırırsanız en azından sorun olduğu zaman daha çok yardım eder. ülkenin her yerinde bir üçkağıt dönüyor. insanları sürekli olarak karanlık yollara ile para kazanmaya iten bir güç var sanki.
her zaman gözünüz açık olsun. bir iş yaparken sürekli arkanızı kollayın. paranoyak bir vatandaş olarak yaşamak zorundasınız burada. çünkü burası bir arap ülkesi. krallar hep iyi, halk hep fakir..
uzak durulması, kullanılmaması gereken sirket. müşterilerini keriz yerine koyan, policeyle ilgili detay sorduğunda trip atan müşteri temsilcilerine sahiptir.

en yakın sigortaciniza bunların fiyat teklifleriyle gidin, onlar muafiyetsiz olani size zaten uygun fiyata vereceklerdir.
uzak durun, hemde çok uzak,

eleman diye koyduğu, çocuk kandırır gibi müşteriyi kandırıyor.

trafik sigortası yaptırdım, bak hem muayene zamanı geldi

hem de yola çıkacam, bu poliçeyi imzalanmış mühürlenmiş

şekilde göndereceksen yap yoksa kalsın.

yollarda da canım sıkılmasın. parayı karttan çekene

kadar evet efendim, sepet efendim. çekti parayı, 3-4 güne

elinizde, baktım gelen giden bir şey yok, şirketi aradım.

ne oldu ? adreste falan mı bir sorun var ? da gelemedi.

-daha baskıda

+ne baskısı yaw, hani 3-4 güne gelecekti.

-sizin için tekrar bildirecem en kısa zaman da gönderilsin

+müdür bu en kısa zaman. ne zaman ?
ne kadar zaman da gönderilecek ?

- en kısa zaman da

bekliyoruz bakalım

bunların en kısa zamanları ne zaman

zaten elemanın karttan parayı çektiği an konuşma

tarzının bile değişmesinden bir şey olduğundan şüphelenmiştim.

reklamına bilmem neyine aldanmayın.

hele acil işiniz varsa yakınından bile geçmeyin

zira bunlarda en kısa zaman kelimesinin karşılığı tanımsız.

bir daha mı ? asla.

o şirketin sorumlusu, her kimsen

elemanların çok kurnaz

bana ne dedi biliyormusun

a4 kağıdına basacakmışım

(tonla evrak sahteciliğinin olduğu devirde)

onu polise gösterecekmişim

eğer polis evrakın gerçek olmadığını düşünürse

tramer i arayıp doğrulatabilirmiş.

la senin araban yok mu ?

hiç böyle bir polise denk geldin mi ?

şirkete uğrayıp elemanların neler yapıyor

kontrol ettiğin oluyor mu ?

lafa bak ?

polis trameri arayıp belgenin doğruluğunu kontrol edecekmiş

hangi memlekette yaşıyorsunuz aslanım siz ?

oldu gözlerim doldu.
ülkede tanıdığım en gereksiz şirketlerden biridir. neden derseniz, ne internet sitesinde ne de telefonla, doğru dürüst uygun fiyatlı bir sigorta teklifi alamıyorsunuz ki!

sokağa çık, ilk gördüğün sigorta acentesine gir, onlardan katbekat ucuz en az 3-4 firmanın teklifini alıyorsun, eee o zaman ben neden uğraşayım ki sigortam net'le... çok gereksiz çoook!!!
reklam olayı başarılı bence. sigorta deyince aklıma direkt sigortam.net geliyor artık. henüz hiçbir hizmetinden faydalanmadım ama ne bileyim reklamını sevdim işte. faydalanmak isteyenler için:

http://www.sigortam.net/
yeni reklamı çıkmış şirket.

ne bileyim istemsizce güldürdü yine *

https://www.youtube.com/watch?v=I_0dk_KuIF0
(bkz: en iğrenç reklamlar)
http://www.sigortam.net/k...r-keci-sigorta-kampanyasi

kadir inanır ile keçiyi aynı reklamda oynatma zekasına sahip sigorta şirketi.

o reklamı seyrettikden sonra sigorta yaptıracağım varsa da yaptırmam.
Çoooktandır internette bannerlarını göremiyorum.
Onlar da başarısızlık hikayesi oldular galiba diye düşünüyordum.
Meğer hala hayattalarmış!
Bir zamanlar, mesela 2004'lere kadar, Türkçe internetin her noktasında bannerları dönerdi.
------
Kuruluş tarihleri 2001.
internette büyük iş yapma iddiasındaki ilab'in girişimi.

Bakınız: iLab Holding
http://www.sigortam.net/b...basari-oykusu-sigortamnet
türkiye sigortacılık sektöründe "broker" olarak ihtiyaç duyulan boşluğu dolduran bir karşılaştırmalı sigorta satış sistemidir. sadece internet üzerinden işlem yapıyormuş gibi görülebilir fakat ümraniye ve kozyatağı şeklinde olmak üzere iki farklı lokasyonda ofis faaliyetlerini de sürdürmektedir.

işleyişi yaklaşık olarak internet-telefon-yüzyüze görüşme şeklinde(en azından sağlık sigorta poliçeleri için böyle olduğunu söyleyebiliriz) belirtirsek yalan söylemiş olmayız sanırım. poliçenizde nelerin olmasını ve nelerin olmamasını istiyorsanız söylüyorsunuz onlarca sigorta planı arasından birkaç tane "en uygun" plan ile dikiliyorlar karşınıza.

özellikle sigorta sektörünün geleceğinde çok daha büyük bir rol oynayacağı kanaatindeyim.
fiyat öğreneyim derken sigortalamış şirket.
ben de bilgileri yazdım tam devam'a basmadan bakayım neymiş diye, aşağıdaki şikayeti gördüm.
oha dedim.o
--spoiler--
sigortam.net yapılan sigortanın i̇ptalini i̇stiyorum!
fiyat teklifi almak istedim başka bir şey istemedim istemiyorum. sigortam.net yapılan sigortanın iptalini istiyorum!

sigortam.net internet sitesinde şahsıma ait otomobil için kasko sigortası fiyat tekliflerini almak maksadıyla verdiğim bilgiler sonucunda e-mail adresime chartis sigorta'dan 3 aylık süre ile ferdi kaza sigortası kazandığıma dair sertifika gönderilmiştir.

ayrıca bu kapsamda, verdiğim bilgilerin ilgili sigorta şirketi ile paylaşılacağı bilgisi de verilmiştir. sigortam.net tarafından yapılan bu sigortanın iptalini ve verdiğim bilgilerin paylaşılmamasını rica ediyorum
--spoiler--

http://www.sikayetvar.com...rtanin+iptalini+istiyorum!
Sigorta acentelerinin yapmış olduğu poliçe tanziminin internetteki versiyonu. Sigortacı biri olarak teknolojiye ayak uydurulması bakımından olumlu ancak acentelerin açısından düşünürsekte olumsuz yaratacak bir durumdur. Nitekim internetten yapılan talepler şu an itibariyle çok yaygın değil ama yakında acenteleri rahatsız edeceklerdir.

Bu durum gösteriyor ki acentelerin yakın gelecekte internetten de satışlarını yapmalarını gerektirebilir.
reklam nickli bir yazara ihtiyacımız var. *
farklı pencerede açılmıyor.

eğer entrynizi yazmış fakat eklememişseniz kendize hakim olun. önce entrynizi gönderin, sonra yavaşça mouse'unuzla linke doğru ilerleyin. gerisi size kalmış.
sözlüğümüzde reklamı yayımlanan internet sitesi. aracınıza kasko yaptırmak istiyorsanız göz atın.