bugün

ya ağa çocuğudur ya da muhtar çocuğudur. ya da düpedüz enayidir. ben kendime böyle dedim sigarayı bıraktım birader. "kimsin ulan sen" dedim kendi kendime. ağa çocuğu musun ki sigara içiyorsun sikik. 3 hafta oldu ağzımı vurmadın.
50km yol gidilecek parayı vermektedir.
Bu tipler genelde keyif diye kendilerini haklı görme temayülündeler. Yazık. insan göz göre göre kendini zehirler mi ya
Para var veriyoruz ulan. Siz cebinde 200 lira olmayanları neden gerdi bu durum acaba?

Normal insandır.
Ortalama 20 lira desem hem bedenen hem de madden gömüldüğümü kısaca anlatmış olurum sanırım.
kerizdir.
parasını boşa harcayan insandır.
Marlboro touch içen insandır.
ayda 360 tl'lik bir zehir alışı gerçekleştirir. acı gerçektir ki bunun yaklaşık olarak 290 lirası da devlete vergi olarak kesilir. sonra iktidar bu paraları güzel güzel...

düşünsenize rte nin telefonuna garanti bankasından gülücüklü 290 tl bildirim gittiğini. bırakırsınız yani.
Belki başlarda keyf için versede gün geçtikçe bağımlısı haline gelerek mecburiyetten alıp, parasını bu şekilde değerlendirmeyi tercih eden insandır. Yazıktır 12 tl az para değil. Ben Allah'tan kent drange içiyorum 10 tl.
13.5 tl ile dahil olduğum tanım. bi sigaramız var ne yapalım. parliament candır.
dayım 18 lira veriyordu. adam battı iflas etti hala o yoklukta borç alıp içiyor.
hem sağlığa hem de cebe zarar veren insandır.
1 gün bile sigara içmeden duramaz.
salaktır. bırakın artık şu içeceği.
Zenginin parası züğürdün çenesi vol.4838100

Parası vardır veriyordur.
param bitince sarma alıyorum tam bir kamyoncuyum çünkü 3,5 tl ımyeah.
tekeli maaşa bağlamış kişi dir .

tekel teşekkür ediyor .

ve daha daha daha diyor .
hem parasını boşa harcayan, hem de s*gara denen o iğrenç içeceği içerek sağlığına zarar veren insandır. hasta birine 20 tl yardım yapmak bile koyar böyle tiplere.
vurduruyordur.
yanlıs bilgi
tam olarak 27 lira.
sigaraya her gün 13 lira veren adama göre 30 TL tasarruf ediyordur.
Sigaraya 12 değil 13 lira veriyorum. ilk sigaraya başladığımda yine aynı sigarayı içiyordum o zaman sigaram 4 liraydı şimdi 13 lira. Bense başka sigara içemiyorum çünkü diğerleri çok hafif geliyor. Bu yüzden 13 liralık sigaraya aynen devam.
puroya her gün 20 lira veren bir insan olarak, ''öleceksen kaliteli öl'' demek isterim.
Sigara değil vergi içiyordur.