bugün

neden küstükleri merak konusu olan çifttir.

evet çift onlar, bir yatakta çift kişi olunmaz ki, ikiyi tek edeceksin. yatakta küslük mü olur, duyumsuz musunuz? duyumsuz olmayın, doyumsuz olun. size ne hem bizim içtiğimiz sigaradan amk! yatın aşağı tekleşin.
nikotinin damarları tıkaması sonucu perifere az kan gitmesiyle alakalı kaldıramama durumudur.
bir abim demişti ki, o hatun bende olsa bende cinsel ilişkiden soğurdum, o zaman çok gülmüştüm harbiden karı evlerden uzak.
sigara paketini ters çevirme sebebimdir.
anamdan babamdan daha çok görüyorum bunları.
Küsünce birbirlerine sırtını dönüp somurtan ama içi kan ağlayan çifttir. Pişman olsalarda özür dilemeye, affet benim hatam demeye gururları izin vermez. Aşk böyledir işte.
Not:Bazıları da sevmeyi bildikleri için kaybeder.
başım ağrıyor diyor işte kadın ne var bunda erkeğin ikna kabiliyeti de maşallah yani.
halen ne olduğu anlaşılamamış çifttir. niye küstükleri tüm tiryakiler tarafından merak konusudur..
sigara icmesem bile o kariya çüküm kalkmaz o nasil bi suratsizliktir.
Kız adama sırtını sigara içtiği için dönmüştür.
E haktmiyor mu?
erkek olanı bi arkadaşa çok benzediği için fotoğrafı faceye koyup arkadaşı etiketlemişliğim vardır. onun dışında içene bi etki yaratamayan küskün çifttir.
sigara sizi sevdiklerinizden ayırır demek istemektedir.
adamın bir tanıdığımıza benzemesi sonucu babamın paketine bakarak gülmeme sebep olan çifttir.
+ adam
- kadın

+ verde, bi zevk sigarası yakalım?
- sigara kullanmadığımı biliyorsun.
+ sen beni yanlış anladın.
prim sağlamanın yegane sebeplerindendir. Adam eşek değil ya biliyodur illaki zararlı olduğunu. Ama içerse içer sizene onun seks hayatından dedittirir.
türk ailesi ile bağdaşmayan fotoğraf.
Adam sakin sakin oturamaz. Kadının bir gözü mor olacak.
cinsel iktidarsızlıktan dolayı küskündürler.
hani sübliminal veriyor sigara içersen iktidarsızlık yaşarsın sonra küsersiniz falan gibisinden bunlar hep bilinçaltı hep freud falan.
beyle;

görsel

aslında bunun konulması gerekiyor.

görsel
akciğer volümü, oksijenden yararlanım ve dolaşım sistemi sıkıntılarından muzdarip çifttir.

(bkz: artık bülbül ötmüyor).
-kalkmiyur..
+mesir macunu red bull ceviz fındık falan hepsi tamam mı?
-ne bulduysam yedim enerji veren..
+yine sigara mı içtin sen lan pünönök
-ah lanet olsun

---kamu spotu olmalı bence---

(bkz: kuşun ötmemesi)
Sigara kokusu yüzünden küsen çift.

Kadın demiş çok pis kokuyon.
Erkek demiş tek keyfim sigara karışma.
Kadın demiş gerizekalı mal.
Cinsel isteksizlik yapıyor diye düşünmüştüm.