bugün

bu sefer laf atamayacağım insan. oruç tutarken eli ayağı titremeyecek, ciğerleri 'bi fırt be abi' diye yalvarmayacak olan insandır.
edit: laf atmadan yine dayanamadım lan. iftardan sonra çay içip balkonda sigara keyfi yapamayacak insandır.
Sağlıklıyım diye geçinmemelidir. Daha dikkat etmesi gereken çok şey var.
bir sigara içmeyen olarak benimde derdim var . ancak sigaraya yanasmadim . sadece 1 kere içtim sonrası bir daha icmedim. icmemde bu kadar derdim varken bide kendimle ugrasmiyim. hem sigaralarda zamlandı.
tanım: eksik insandır.
neyse gelelim asıl meseleye. şimdi senin tek derdin susuzluk di mi zalım insan, bizim sevabımız daha büyük taam mı *
Agzinin tadi yerinde olan insandir.
Dumanindan ve kokusundan rahatsiz olan insandir , hic yoktan cikolatali sigara icmeye calisip sonra sigarayi yalayip atan ve bu isten cayan insandir.
oturup derdimi açamayacağım insandır.
özgüye mazhar, kutsanmaya değer bir tırıvırısı olmayandır.
sağlık fetişistliği yapmayın, benim canımı sıkmayın.
spor yapıyordur. bırakmıştır. ya da hiç başlamamıştır. o yüzden nasıl bir nimet olduğunu bilmiyordur.
içine o pis dumanı çekmeyerek sağlığına daha az zarar veren insandır.
Kendine sahip çıkabilen insandır.
1 Ay sigara içsem düzenli bir şekilde yine de bağımlısı olmam ki olmadım. Arkadaşımın yanında eşlik amaçlı içebilirim.
Faranjiti vardır. Boğazı yaniyodur.
Sigafa içmenin mantigini da bi türlü cozememistir. Çünkü sigara iğrenç bi şey.
akıllı ve sigara icenlere göre saglıklı insandır.
evet benimdir o.
Ahanda menem bu.
pasif içicidir.
Doğrusunu yapan insan. Ancak her doğru mantıklı değildir. Bir insan sigarayı bırakmamalı ve mümkünse yanında çayı eksik etmemelidir.
Eksik insandir.

Simdi iftardan sonra tok karna icilen sigaranin keyfini baska neyde bulacaksiniz.
Benim sporcu olduğum için içmiyorum ve hiçbir zaman içmeyeceğim.
ben'dir.
ortam yapmakta çok zorlanan ve yan masaya bakıp "ben de mi sigara içsem" diyen içinden geçirendir.
ben'dir.
akıllı insandır , sağlığını seven insandır , pis kokmak istemeyen insandır.
sigara içmenin, kabızlığa birebir şifa, on numara bir sıçırtıcı olduğunu bilmeyen insandır.
güncel Önemli Başlıklar