bugün

Dertlenemeyen, dertlendiğinde ise ne yaptığını merak ettiğimdir.

Alkol tüketmeyen kişiler ile alakadar da aynı düşünceye sahibim.
akıllı insandır. benimdir. ben akıllıyımdır.
Tebrik edilmesi gereken insandır. Yaşamayı seviyor olmalı. Evet.
Beynini kullanan insandır.
benim, hem zararlarından uzağım hemde para cebime kalıyor.
Nasıl ya?

insan nasıl bu kadar keyif veren, rahatlatan bir şeyi içmez...

Hiç anlamadığım insandır.

Şaka yahu. Allahın sevgili kuludur. Sigara insanı yavaş yavaş tüketiyor, bırakması da çok zor. Hiç başlamamak en güzeli.
görsel
Yaklaşık yedi yıldır içerisine dahil olduğum insan modeli. O değilde ileride zengin olursam haftada bir tane küba prosu içeceğim. Sırf keyiften.
sağlığını, ekonomisini ve en önemlisi çevresindekileri düşünen insandır. günümüzde nesli hızla tükenmektedir.
Eğer erkekse pasiftir.
Takdir edilecek insandır.
Kendini, sağlığını ve sevdiklerini düşünür.

Her zaman Yeşilay cıyız...
Akıllı insandır.
14 yaşından beri sigara içiyorum.
sigara içmeyenlerin genel özellikleri şu şekilde tespit ettim.
1.muhabbetleri kafa sikmekten öteye gidemiyecek kadar sıkıcıdır.
2.hayatta tek başarılı sigara içmemek olduğundan konuyu dönüp dolaştırıp sigaraya getiriler.
3.sosyalleşme ve eğlenme sorunları vardır.
4.sigara zammında sevinmek gibi salakça bir hobileri vardır.
5. hep vasat sevgili bulurlar. sevgilileri de can sıkıcıdır.evlenirse çabuk boşanırlar.
6.yaşlandıkça iyice aksi olurlar.
şimdilik bu kadar yeter.
avratlara cool gözükemez.
Kısmi içen olarak bu gruba dahil olabilirim.
damak tadı değişmeyendir.
her şeyden önce kokmuyordur. kendine verdiği zarar beni hiç ilgilendirmez bana kokmuyordur önemli olan bu.
akıllı insandır. * zehir içilir mi la *
ciğerlerini seven insandır.
Benim ödediğim vergilerle yol yapılıyor diyendir.

Siktir lan kaç kuruş vergi veriyorsun.

Benim yılda ictiğim sigara paketleri sayesinde o yollar köprüler barajlar ve yandaşlar doyuyor.

Sen kim köpeksin.
Kendimi seviyorum. Neden vücuduma zarar verecek bu zehri kullanayım
zararlı şeylerden uzak duran insandır. şu yaşıma geldim, ömrü hayatım boyunca ağzıma bile sürmedim.
akciğerlerini ve dahası tüm iç organlarını, damarlarını çok ama çok seven insandır. dedesini bu zehre kurban vermiş biri için ölümün eş anlamıdır.
Sağlına dikkat eden ve cebini düsünen adamdır. Ayrica o les gibi koku uzerine sinmiyceği icın sevdikleri sanslıdır.
Aklını kullanan insandır. Sigara masrafı yoktur. Yazın klimanın altından, kışın peteğin yanından sigara içmek için ayrılmaz. Ailesinden gizlemek için türlü çakallıklar düşünmez. Kötü kokmamak için çareler aramaz. Her şeyden önemlisi bile bile sağlığını bozmaz.
güncel Önemli Başlıklar