bugün

zayıf karakterli insandır. sigara içersem kendimi zehirlerim düşüncesiyle içememektedir. yaşama isteği gözünü döndürmüştür, uzak durulasıdır.
Sigara içmenin verdiği o tarifsiz hazzi bilmeyen insandir. Böyle hıııp diye içine çektiği karbonmonoksiti dişari vuramayacak insandir. Yaziktir.
Dişleri sarı olmayan ve ağzı kokmayan insandir.
Geleceğini , çevresindekileri düşünen insandır .
sağlıklı insandır, akıllı insandır, mantığını kullanabilmiş insandır. Aferindir.
sigara içen insana göre sağlığından başka bir üstünlüğü olmayan insandır.
içki içerken hiç bir zaman sigara içen insan ile aynı kafaya ulaşamayacak insandır.
için demiyorum, ama gerçek bu.
kafası çalışan insandır.
kamu spotu: sigara ciğerleri ve paraları öldürür.
Benimdir. 1 defalık bile denemedim.
dolmuşlarda rastlayabileceğimiz; saatlerdir direksiyon sallamış olan dolmuşçu dayanamayıp bir sigara yaktığı zaman dumanın yüzde sekseni dışarı çıktığı halde "biyfendi o sigarayı söndürebilir misiniz acaba rahatsız oluyoruz" diyen insandır. ağzına kürekle vurulasıdır. *
Bizler gibi merakına yenik düşmemiş insanlardır kendilerini tutmuşlardır sonuçta herkes merak eder ne olduğunu ve bir tane iki tane daha derken bağımlılık yapmaya başlar kısaca bravo onlara.
Dumanı nedenini anlamadığım bir şekilde içmeyene doğru gidiyordur. Birçok kez başıma geldi. Çok rahatsız edici bir durum.
bu insanlar bu insanlar kötü haber vermeden önce arkadaşa uzatılan sigaranın anlamını bilmezler. sevdiği biri kendisine ihanet edince sabahlayıp paket paket sigara bitirmez, nasıl intikamımı alırım diye düşünürler. otobüs duraklarında etrafı inceleyip sigarasının tadına varmak yerine genellikle kulaklığı takıp kafayı telefona gömmeyi tercih ederler. kısaca iticilerdir be.
bendenizimdir efendim .
sadece sevdiği insanın yanında sigara içen insan değildir. ne yapayım efendim, o sigara ayrı bir lezzetli, ayrı bir keyif veriyor.
Yaşam standartlarını düşürmeyen kül tablasi gibi gezmeyen ve kendisine cok özendiğim insandır.
zararlı bir maddeyi tüketmemek için elinden geleni yapan, sigaraya vereceği parayı başka mecralarda harcama imkanı bulunan insandır.

sigara içmeyen kitle ikiye ayrılır:
1. kendisine bir zararı dokunmadığı sürece (bkz: yüze kasten üflenen sigara dumanı) (bkz: burnun direğini sızlatacak derecedeki sigara kokusu) sigara içenlerle uğraşmayanlar
2. sigara içen insanları eleştirmekten, onlara laf sokmaktan, sigaranın zararları üzerine nutuk atmaktan büyük bir zevk alanlar

ilk grubu geçiyorum, ikinci grupla ilgili iki kelam etmezsem çatlarım.

benim güzel kardeşim, yıl olmuş 2015, sigaranın zararlarını bilmeyen insan evladı mı kaldı bu dünyada? içen de zararlı olduğunu bile bile içiyor. o adamın içtiği sigaraya her beş saniyede bakıp cık cıklamak, yüzünü ekşiterek beş metre ötendeki dumanı dağıtıyormuş gibi yapmak, daha da ötesi küçük çocuk gibi paketini alıp saklamaya çalışmak, içindeki sigaraları kırıp atmak, elindeki sigarayı zorla alıp söndürmek de neyin nesi? "ama ben onu düşünüyorum" samimiyetsizliği altında haddini aşan hareketler yapmanın anlamı nedir?

bu davranışlar karşısında sigarayı bırakan insan görmedim. görebileceğimi de sanmıyorum. o yüzden naçizane tavsiyem bu hareketlerinize bir son vermeniz. alemin sevimsizi ilan edilmemeniz.
Sağlıklı insandır en iyisini yapıyordur.
aylık 300 lira parası cebinde kalan insandır.
Benimdir. Ayrıca toplumun saygınlığını kazanır.
Benimdir, sevmediğimden değil elimde olsa içerim çok hoşuma gidiyor. Maalesef hastalıklar...
bende içmiyorum.Türkiyede sanırım devlet için bir gelir kaynağı olduğu için tamamen yasaklanmıyor.madem o kadar zararı var bu bilimsel olarak kanıtlanmış tamamen yasakla.
sigara içenden daha sağlıklıdır.
Sigara içmek başkasına özenmekle başladığından, başkalarına özenmeyen, alkışlanası insandır.
sağlıklı insandır. Aklı başında düzgün derdi tasası olamayan insandır..Kafası rahat huzulur hiçbirşey seyinde olmayan insandır.