bugün

karakter sınırına takılan başlığımızın orijinali: sigara içmek yasaktır yazısıyla sigaralı poz veren tip.

yıl olmuş 2012 bunu hala karizmatik bir davranış zannedenler var. sigara içmek yasaktır cezası 62 tl yazısının yanında sigaralı poz verip facebook'a koyan kişiye sesleniyorum, tamam ilk başlarda güzeldi ama artık komik değil. ayrıca kimse o fotoğrafı görünce "vay adama bak ne cesur" demiyor. gerçeklerle yüzleşelim ve bu gereksizliğe bir son verelim. saygılar.
O tip şuan denize girmek yasaktır levhasının altında resim çektiriyordur.
ben yaptım çok eğlenceliydi sen yapınca bayık göründü triplerinden kopup gelen duygular düşüncelerdir.
ergendir. gerçekten ergense bunu yapan normal. bir yetişkinse hiç hoş değil. kendisini olgunlaşmaya davet ediyorum.

sigara değil de fotoğraf çekmek yasaktır yazısıyla fotoğrafım vardı bir zamanlar. şimdi olsa yapmam. oha olgunlaşmışım yaşasın.
"ben kural tanımam abi, kuralların alayını yıkarım, ben bir özgürlük savaşçısıyım" tripleri atan dangalaktır.
görsel
cool olmaya çalışırken özenti olan tiptir. ergen değilse bile espri anlayışı ergenlik evresinde kalmış olması muhtemeldir.
çok çılgın olduğunu düşünen insandır. cnm yha.
her ülkede bulunur böyle tipler şahsi kanaatimce bu fotoğrafı çektikten sonra kendisine bir şaka yapılmalı ve kural tanımazlığın nasıl birşey olduğu hatırlatılmalıdır. aklımda olan şaka ise içtiği sigarayı alıp götünde söndürmektir bir daha nah oturur gözünden yaş gelicektir.
ergen insan davranışıdır. ''türkiye özgürlükler ülkesi yeaa'' derler böyleleri aynı zamanda.
kendini ispatlama çabasındadır.