kadın ya da erkek sigara içen kimse olduğundan daha çekici hale gelmiyor maalesef. çekicilik, karizma..vs gibi özelliklerin hiçbirisinin sigara içip içmemeyle alakası yok.
kezban gibi durmuyorsa tarif edilemez. izleyenler için malcolm x deki sarışın kadın. off adı neydi acaba diye soran cumsav a birisi söyler mi diye düşündürtüyor bu saatte.
West cost klibinde lana del rey'in sahip olduğu çekiciliktir. Sigara bir kadına ancak bu kadar yakışır.
görsel
kızına göre değişir. marifet eldeki sigarada değildir. bizim vildan hoca da içiyor mesela.
yoktur.sallamayın.
Neticede herkes bir eva green değil ama onda biri kadar olsa makbuldür.
görsel
30 yasında görürüz. Doberman gibi suratları olur aq.
bencede kararında ve güzel içemeyen hatunlar çok itici ve uzak durulası birşey görüntü bozuk.
Evet siğar içem kızlar nedense biraz çekici oluyorlar.
genelde itici olurlar. birde ellerinde sigara modernim ben, erkekle eşitim deme istekleri oluyor ya içerken havalara giriyorlar falan. dün gördüm bunlardan bir tane velet 16-17 yaşında kız. yakmış sigarayı bir içişi var sanırsın 40 yaşında hayatın amına koymuş ununu elemiş eleğini asmış biri sanır. böyle ta gırtlaktan gırtlaktan içinde yaşıyor sanki her çekişinde jest-mimik falan değişiyor.. beni görünce daha da şekillere bağladı. ah bu ergenler..
Kadının sigara içişini bile erkekle eşitim demek istediğine bağlayan sığırlar yüzünden bu haldeyiz.
hemcinslerim hadi içiyorsunuz da neden gurbetten gelmiş ırgat gibi içiyosunuz?
Olmayan çekiciliktir efenim.
Olmayan çekiciliktir. Kusturur. Ne kadar güzel görünürse görünsü o sigara elindeyken görüldükten sonra hiçbir cazibesi kalmaz. Her "erkek" için böyledir. Maalesef böyledir demiyeceğim öğhk iğrenç yani.
slim, mentollü ya da beyaz filtreli sigara içiyorlarsa olan çekiciliktir. kamyoncu sigarası gibi sarı filtreli camel'la, winston'la karşımıza çıkınca doğal olarak çekici olmuyorsunuz.
içişi çekici de kokusu çok kötü be .
Çekici olmak için yapılmayan eylemdir.
Kötü kokan gül gibidir.
görsel
yoktur öyle bir şey. kızı kaba gösterir.
anacım bu kadınlar sigara içmezken de çekici.
hayata dönün, gerçeklere dönün.
Beni de içine çek dedirtendir.
Başlığın sigara içen kız iticiliği olması gerekir.
Icecekseniz djarum icin kizlar. Karanfil de cirkin bi koku bana gore ama sigaradan iyidir.