bugün

(bkz: masturbasyon yaparken ebeveyne yakalanmak)
ellerimizi havada sallayarak dumanı yok etmek çabası ile devam edebilecek hadisedir...
eve paket getirmemek,sigara içildikten sonra eller yıkanır yada ıslak mendille temizlenir,saçlardaki ve kıyafetteki kokuyu "ya arkadaşlar içiyodu" mazaretini yemeyecekleri için ortadan kaldırılmaya çalışınır.çantada bir parfüm olsa işi görür.ama bu da "sen çıkalı kaç saat oldu senin parfüm de iyi dayanıyomus ha" şüpheleriyle açık verme riski dogar.arkadaşların yorumu da "ben bu kdar tırssam içmem yemin ediyorum yuh çüş oha" şeklinde gelir ama bunu içen bilir herşeye he denir geçilir..
bir tane de ebeveyne uzatmayla devam edebilecek hadisedir.* ve ayrica:

(bkz: yuzsuz cocuk modeli)
babaaaaamm geldi deyip dumanın burundan çıkması hali de denebilir.
işteee lise yıllarında en çok sevdiğimiz oyunlardan birisi daha . sigara içerken babaya yakalanmaca .
anlatıya girmeden önce ;

(bkz: babanın aynı anda oniki sigarayı tersten içirmesi)

lise yıllarında sigara başlama sebepleri üçaşağı beş yukarı herkesin aynıdır . arkadaşınız yada mahalledeki ağır abinizin birisi gelir bi tane sigara verir arkasından birisi daha gelir birisi daha ...
benim sigaraya başlama sebebim ise bambaşka bir sebepten ötürü olmuştu .
mahallemizin ağır abilerinin sigarayla halka çıkartmaca oyununu izleyip bir gün kararımı verdim .
bende yapmalıyım , bende yapabilirim ...
okul çıkışlarında , ders aralarında , mahallede top oynadıktan sonra tek amacım sigara dumanından halka çıkarmak olmuştu ki bir gün aile cemiyetinin misafirliğe gittiği bir günde hastayım diye evde kalıp denemelerime kaldığım yerden devam etmeye başlamıştım . bu sefer olucak bu sefer olucak diye kendime moral verirken ilk bebek dünyaya gelmişti .evet evet halka çıkarmaya başlamıştım .
bir halka iki halka üç halkaaa derken arkamda apartmanın tüm camlarını titreten bir gürültü peydahlanmıştı ...
kafamı çevirip arkama baktığımda ,
babam tam arkamda benim çıkardığım halkalara hayretle bakıyordu ki verdiği ilk tepkiler sigara içmeme değilde çıkardığım halkalara olmuştu :
bunlar nee lannnnnnnnnnnn

o akşam ;

(bkz: babanın aynı anda oniki sigarayı tersten içirmesi)

gece çıkarılan halkaları düşünürken ;

(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)

...
bu kötü olayın derceleri de vardır.
dalgınlıktan babanın yanında kimse yokmuş gibi sigara yakmak.
sigara saklanarak içiliyosa eğer yada evde sigara içilemiyosa sigara içildiğini ebeveynin öğrenmesiyle buyuk bir sorunu ortadan kaldıran durum.
(bkz: pişti olmak)
- aaaa sen sigara mı içiyodun.....
- ya yok ya tiryaki deilim arada 1 can sıkıntısı
anne: sen sigara mı içiosun!!
kahvekremasi: hayır..
anne: e sigara var elinde!!
kahvekremasi: e o zaman niye soruyosun anne zaten canım sıkkın.
anne: at onu çabuk!
kahvekremasi: al sen devam et bari.. o camel.. *
anne: sıpaya bak bi de camel içiyo!
-sen sigara mı içion lan, denicem al iç şunu
-yok içemem
-iç dedim sana
-yok onu içemiom. sen de ucuza kaçıyon. malborodan aşağısı kurtarmaz.
"yasak çekicidir"i inanılır kılan, çoğu kez el avuç yaktıran *, bugünse hey gidi ilkgençlik günleri dedirterek, mazoşistçe bir özleme de neden olan nadide toyluk tribi.
adrenalinin tavana vurduğu ender anlardan biridir.duman el hareketleriyle yok edilmeye calışılır ve saçma sözler sarf edilir.ebeveynin feryadı salgılanan adrenalini coşturur.eldeki sigaraya'neki bu ki?' bakışı fırlatılır.
yakalandıgında genellikle cam kenarında oldugu için çocugun aşagı atlayarak ben bu lekeyle yaşamam demesiyle biten kötü durum
(bkz: bir bok varmış sanki gibi sigaraya başlayanlar)
(bkz: hadi o boku yiyecek götün var ebeveynden saklamamaya niye yok dedirtecek durumlar)
+ allah anne
- Ne o sigaramı?
+ Hayır değil
- ne sen sigara mı içiyorsun?
+ hayır içmiyorum sadece elimde tutuyorum özenti işte anne
- Hayır sen sigara içiyorsun.
+ Ya anne içmiyorum dedim ya
-Ben seni dokuz ay emzirdim bak sütümü helal etmem!!!!!!
-ne lan o elindeki?
+ee şey baba...
-lan hani bitmişti paketin cimri velet.kime çektin lan sen?
+baba sende iyice otlakçı oldun ya
-bak hala konusuyo. ver bakıyım o elindekini
+ya baba ya
sigara içen ve ebeveyni olan herkesin başına gelecek olaydır. en az zararla kurtulmak için, gidip ebeveyne teslim olmak gerekir, o sizi yakalamadan. *
tuvalette iciyorsaniz ve sigarayi apartman bosluguna atiyorsaniz buyuk yangin cikartabilecek hadise. *
sigara içerken yaklaşık yarım paket bitirmiş olan şahıs birdenbire annenin zile basmasıyla dumura uğrar.
anaaa baba da gelmiştir.

ev hemen havalandırılır. çalıştığın kağıtlar havada uçar üflenir. kışın soğuğunda bütün camlar açılır. 5.kat olması sebebiyle kısacıkta olsa zaman vardır. yine duman gitmez ve en son çare parfüm sıkılır artık ele hangisi geldiyse...

anne: sen nie gülüosun bakiim?
-yok canım gülmüorum müzik sesinden zili duymadım da hihihi
baba: bu koku ne?
-hangi koku?
anne: parfüm kokusu?
-oeh. şey parfüm işte. baktım havasız falan.
baba: benim parfümüm?
-hep merak etmiştim kokusunu sıkayım dedim.??? *
baba: gülümser.

çaktılar mı çakmadılar mı bilinmez.
babamın öğrendiği vakit beni hangi pozisyonlarda becereceğini merak ettiğim olay.
babamın çok önce öğrenip bişi yapmadığı olay.
(bkz: 18 and life)
bir miktar süt olunduğuna işarettir. zira puşt bir genç için sabah kahvaltı yapmadan evden çıkmaktan hiç bir farkı yoktur.