bugün

sigara, alkol, nargile içince adam olduğunu sanan insandan daha hayırlıdır.

Not: Hepsi var bendenizde efendim ama bir marifet değilde nasıl pislik seyler olduğunun farkındayım. ayrıca anlasıldığı üzere içmeyene saygım içenden daha çok.

edit: başlık başa kalmış.
(bkz: cesaretin varsa gel vur bekliyorum)

(bkz: troll lere taviz vermiyoruz kampanyası)
yakın gelecekte sayılarının artmasını umduğumuz insanlardır.
ezik değildir kendileri ama en azından tatlarını bilsinler be efendim. bunlar kokoreç midye ve işkembe'de yemezler.
sağlıklı insanlardır. en azından bunları kullananlardan daha sağlıklı oldukları kesindir.
alkol kullanmayarak - evet alkol kültürü sonuçta- ezik olması olasıdır. yani alkol kullanmamak değil de ''ağzıma sürmem'' edasında konuşmak ezikliktir.

nargileyi hiç denememiş olmak ezikliktir. ama zararlı sonuçta kullanmamak çok normaldir.

sigaraya gelince, değerlendirmesi kişiye göre değişir ama- asıl sigara içiyor olmak, bağımlılık ezik birşeydir.
tebrik edilesi insandır.
sigara alkol ve nargile içmeyi bi bok sanmaktan daha iyi bir davranıştır * *

edit: eksileyen salak sen içiyosan içmeyene ne bok atıyosun
yıllar sonra gelen 2. edit: 2011 itibariyle sigara hariç her ikisinide içmeye başladım sözlük.*
eziklik bir süre sonra sigara ve içkinin zararları ortaya çıkınca olur.
sigara alkol içen bezik insan'dan yanıt: nargile ne alaka? niye pipo değil, onu içtiydim zamanında.
üzerine atılan bokun ardından "beni tanıdılar siz kaçın esprisini yapardım ancak o da bayatladı be hacı." diyecek insandır.
(bkz: sigarayla kendini insan sanan sığ kişiler)
yeşilaycı olmanın ve sağlıklı olmak istemenin göstergesidir.
(bkz: özenti ergen)
(bkz: ortaokul tuvaletinde sigara içmek)*
senden, benden daha sağlıklı olma olasılığı daha fazla olan insandır.
ezik olmayan insandır. zira şekil a-1' de görüldüğü gibi alkol, sigara, nargile kişiyi adam edemiyor.
(bkz: sigara alkol nargile içtim adam oldum)
kırkından önce ağzı burnu bok gibi kokmaz, kırkından sonra götünden solumaz en azından.

ayrıcaaaa, ya bu devirde hangi angut anlayış sigara ve alkol tüketimini övebilir ya. nargile hadi neyse arada sırada keyif olabilir. ama sigara içkiden daha iğrenç bir şey varmı acaba.
alkol sigara nargile içen insandan daha akıllı olduğu kesin olan insandır. lakin ben bu kategoride değilim malesef.
tv'deki filmlerde sigaranın çiçek figürüyle sansürlenmesini destekleyen yeşilay'cıdır.

(bkz: zopa nerede zopa)
(bkz: anne ben asil oldum)
en azından alkol içmemekle iyi eden insandır.
(bkz: alkol içmek) (bkz: kör olursun ölürsün kamil)
aslında ezik değildir. ya muhafazakar bir ailenin muhafazakar çocuğudur. ya da sağlığına hakikaten dikkat eden bilinçli bir gençtir.
işi bilen insandır.
sağlıklı insandır en kısasından.