bugün

boş beyinli biriyle sevişmek elini kullanmadan havayla masturbasyon yapmak .
(bkz: sevişemem özel karışımımı içmedim)
memenin kerameti. bu keramet de sadece türk erkeğinde var o ayrı.
iri göğüslü bir hatundan nasıl zevk alınması gerektiğini öğretir adama.
(bkz: sarsılarak boşaldım)
çok açık ve net söylüyorum ki arkadaş her gün oturduğum plastik sandalyeyi yalamaktan hiçbir farkı yoktur. bildiğin kadının her yeri silikon lan. onu yalayacağına plastik sandalyeyi yala daha kolay.
(bkz: damacanaya tecavüz etmek)
öyle bir şansım varsa, sevişme sahnelerini medyaya verir, gelen parayla kerhane yi başkent yaparım...
rachel starr'ı düşünerek gerçekleştireceğim eylem olur.
insanı memeden ve sevişmekten soğutabilir. zira o memeler destekli sütyen olmadan karından toplanmaya adaydır ki zaten ilgili capslerde bu durum açıkça görünmektedir.
başlık sahibi yazarın eksilendiğini görünce akla doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar hedesini getirmektedir.
yüze migros poşeti geçirilip poşetin ağız kısmını yırtarak daha anlamlı olabilir.
--spoiler--
iki meme bir bacağın türk erkeği için yeterli olduğunun ispatı olan sevişmedir.
--spoiler--

başka ne olacaktı?*
her erkeğin arzulayacağı kadar seksi bir kadına duyulan istektir.
şimdi birbirimizi kandırmaya gerek yok her türlü gideri vardır bu hatunun, yok plastik yala yok onu bilmem ne yap geçelim bunları hoş değil. Hepimiz biliyoruz ki bu hatunla bir ilişkiniz olma ihtimali olsa sevinçten ne yapacağınızı bilemezsiniz/ne yapacağımı bilemem. *
(bkz: eksi rekoru için başlık açmak)
(bkz: her türlü gideri var)
şişme kadınla sevişmek(?)ten farklı değildir.

boşaldıktan sonra sibel meriç'le kuracağınız muhabbeti düşünün.

efendim? aklınıza bir şey gelmiyor değil mi? muhtemelen lensli gözleri ve suratına bulaşmış dudakları dolgun gösteren rujuyla size boş boş bakacaktır.

hadi şimdi gidin ve 31 çekin.
ales sınavı esnasında aklıma gelerek durduk yere zaman kaybına yol açan fikriyat.
biri sevişmek mi dedi, beyler önce ben yaparım ona göre baştan anlaşalım.
ilginç bir ünlü diğer tüm ünlüler gibi

görsel

Meme göt içki hatta haç kolyesi fotosu paylaşıyor ama bunu da paylaşıyor