bugün

dünya rekorlar kitabına girebilecek zirve. aynı gün planlanıp toplanılacak olanından.
jet hocanın hazırladığı zirve.
bütün gün karşıyaka tezahuratlarıyla beynini yıkadığım silte yazarının kaf kaf kaf sin sin sin... tezahuratımızdan nasıl etkilendiğinin kanıtı gibi bir isme sahip zirve. ama uymamış be silteciğim. *
bütün gün es es es ki ki ki eski eski es gibi tezahüratlarla beynini yıkadığım kimi yazarların kıskandığı zirve. *
hasss binallah dediğim zirvedir. yeni görmüşümdür, duygulanmışımdır, memleketimi özlemişimdir, benim yerime memleketim öpülsündür..
belki eylulde olsa gelebilirdim dedigim, memleketimde yapilcak olan zirve. Memleketi ozleten hadise...
kaçırdığım zirve. evet evet tek kelimeyle kaçırdım. sen 21 sene sivas'da yaşa sonra zirve yapılmaya yakın başka memleketlere ataman çıksın. olacak şey değil, inanamıyorum. medrese de olacakmış, büyüğünde. valla tavsiyem küçüğünde yapın. daha sıcak bi ortam var. gerçi medrese denilmiş diye bunları söylüyorum. ben olsam bana kalsa ne zirvelere çıkarırım sayın katılımcı uuserleri ama kader. keyifli olsun inşallah.
sen 5 yıl sivasta dur ve hiç bir sözlük sivasta zirve yapmasın bu hafta sivasta zirve yapılsın ve sen iş dolayısı ile ankaraya git.
katılmayı çok isterdim ama kısmete söylenecek söz kalmıyor bu anlarda.
gece 3 te yola çıkıp öğle vakti sivas çifte minareli medresede katıldığım zirvedir.
hala istanbul'a göç etmeyip sivas'ta olanınız kaldı mı diye şaşırtan zirvedir.
bu hafta ikincisi yapılsa da gitsek zirvesidir.
Keske sivasta olsam da gitsem zirvesidir. Sahsen istnbuldki hicbir zirveye gitmedim gitmem ancak memleket insani baska olur. * hele de kangal'da yapilirsa. *