japonların saç ve cilt bakımına da el attığını gösteren ünlü marka.
shiseido zen for men isimli parfümünün harika bir kokuya ve korkunç bir fiyata sahip olması beni çelişkiye sokmaktadır. almak veya almamak. işte bütün mesele bu..
gerçekten kaliteli ürünleri olan bakım dehası.
lancome'la başa baş gördüğüm, güneş kremi oldukça başarılı kozmetik markası, fiyatına değiyor. eczane ürünü takıntısı olmayanların tercih edebileceği marka. illa eczane ürünü istiyorsanız neostrata vazgeçilmezim.
Japonların özellikle amerikada başarı kazanmış kozmetik ürünler markası. Yine de ilk çıktığında nedense L'Oréal Paris maybelline new York gibi perky Jean London olarak lanse edilmiş nedir bu bir şehre markayı bağlama çabası bilinmez.
Aldıktan sonra pişman olduğum ürün diyebilirim. Çünkü etkisini göremedim. Etkili bir göz kremi istiyorsanız Lancome daha iyi. Belkide benim göz yapıma uygun gelmedi. Bu kadar pahalı bir ürünün bu kadar yetersiz olduğuna da inanamıyorum.
görsel

(bkz: Shiseido)
(bkz: Shiseido Essential Energy Eye Definer)
Oil Foam formülü ile üretilmiş Shiseido cilt temizleme köpüğü ister makyaj yapın, ister yapmayın cildin pürüzsüz ve sorunlu cildin düzelmesinde etkili bir ürün. Makyaj kalıntıları çok çok iyi temizliyor. Kullandıkça cildinizdeki değişikliği fark edebiliyorsunuz.

Oil-Foam: Çıkartması zor makyajı bile temizlemek, cilde rahatlatıcı, ferahlatıcı bir his vermek için yağı köpüğe dönüştüren nemlendirici bazlı bir formülasyon demektir.
görsel

(bkz: Shiseido Complete Cleansing Microfoam)
Cilt lekeleri için çok etkili bir serum. Nemlendirir cilde ışıltı ve aydınlık bir görünüm sağlar. Ciltteki mevcut koyu lekeleri azaltır. iyileşmeye direnç gösteren inatçı lekeleri serbest bırakır.

görsel

(bkz: Shiseido Intensive Anti Spot Serum)
Cildinde matlık ve donuk görünümden şikayetçi olan, nemsizliğe çözüm bulamayan, hiçbir nemlendirici bana istediği vermiyor diyenler ve yaşlanmaya karşı da kendini korumak isteyenler için bu ürün tam size göre. SPF 20 korumalı bu ürünü 25-30 yaş arası kullanım için idealdir.

görsel

(bkz: Shiseido Essential Energy Day Cream)
Pahalı ama kaliteli kozmetik markası.Yüz yıkama jeli oldukça başarılı.Zen parfüm kullanmıştım ağır ve kaliteli bir kokuydu.Maddi gücünüz iyiyse kullanabilir.
Göz çevremizin yapısı yumurta zarından daha ince bu yüzden göz çevresi bakımı çok önemli. Bu ürün gözü nemlendirmenin yanı sıra SPF25 ile göz çevresini de koruyor. Özel pudra teknoloji ile göz çevresinde concealer etkisi yaratıyor.

görsel

(bkz: Shiseido Sun Protection Eye Cream)
Tüm cilt tiplerine uygun fondöten. ince çizgilere ve kırışıklıklara dolma yapmıyor. Gün içinde rötuş yapmanız gerekmez. Gün boyu kalıcı, taze, doğal bitişli ve kusursuz bir cilt sunuyor. Hafif ve ağırlık yapmayan bir dokuya sahip.
görsel

(bkz: Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation)
Anime sanıp geldim ya.