1. 1.
  yeni tomb raider oyununun ismi.
  ... dr harleen quinzel
 2. 2.
  Güney Amerika'da geçecek yeni Tomb Raider oyunu.

  Merakla bekliyorum.

  shadow of the tomb raider
  shadow of the tomb raider
  2 ... howl
 3. 3.
  adana'da geçeceği açıkça görünen oyun zira lara güneşe ateş ediyor 2. fotoğrafta.
  1 ... kurt baltasi
 4. 4.
  Hikayesinden hiçbir beklentim yok, sadece oynanışını çok sevdiğim için oynayacağım, şahsen önce ki 2 oyununda senaryosu pek ilgimi çekmedi, hatta hikayeden çok koptum oynarken, 2013'de ki yine Rise of the kadar koparmadı hikayeden ve çok iyi olmasa da iyiydi. Aslında düşündüm de ilk oyuna haksızlık yaptım, hikayesi gayet iyiydi ama Rise of the Tomb Raider için aynısını diyemem.
  -2 ... ride the lightning
 5. 5.
  ilk reboot'u ile oldukça başarılı bulup, rise ile çıtayı bir hayli yükseltmiş olduğunu düşündüğüm serinin çıkacak yeni oyunu.

  senaryoya ve olan bitene ilgisiz kalmanın bir nedeni collectible'lara yeterli önemin verilmemiş olması olabilir. bir de kimya meselesi tabii, tutmaz tutmaz. trinity mevzuları, lara'nın motivasyonları, karakter gelişimi, diğer karakterler vesaire oldukça iyiydi rise of the tomb raider'da. ikisi de ayrı güzel seriler, ama muadili uncharted'a göre daha kapsamlı ve büyük ölçekli bir kurgu var tomb raider'da.

  ilk oyunu başarılı bulup, rise of the tomb raider'ı beğenmemek, bilemiyorum yani, aynı oyunlardan mı bahsediyoruz. çünkü kimya diyemiyorum, ilk oyun beğenilmişse.. hele hele söz konusu eğer kurguysa... ilk oyun da güzeldi evet ama karakter gelişimi ve genel kurgu, motifler falan zayıftı be. zayıf demiyim de, hayatta kalmaktı sadece. evet japonyayla ilgili arkaplan hikayesi keyifliydi ama, bu rise of the tomb raider'ın bir evren kurmaya çabalaması yanında ne biliyim... + rottr'ın tek anlayabilceğim eleştirisi şey olabilir, ilk oyunun üzerine katmaması, tekrar olması. bu da genel olarak kaale aldığım bir eleştiri çeşidi değildir.

  neyse efenim, shadow of the tomb raider'ı da bu izlenimle beklemekteyim. trinity'nin bahsi yine geçiyor. grafikleri biraz hamur işi gibi gördüm ama sorun değil hatta yer yer hoşuma bile gitti. atmosfer muazzam görünüyor. nesil farkı olmadığı için ilk oyunla rise of the tomb raider arasındaki fark kadar bir fark yok burada ama çok epik sahneler bekliyorum. baş kötü biraz meh, ama belli olmaz. önceki oyundaki baş kötü(ler) iyiydi baya. bakalım nasıl gelecek.

  şurdan da e3te yayınlanan videosu; https://youtu.be/pF_4iHDL098
  ... nuclearbat
 6. 6.
  Tahminimce seriye kısa bir süreliğine kazığı çakacak olan oyun.

  Reboot olan Tomb Raider fena bir oyun değildi. Hikayesi ne kadar ağır klişeyse oynanışı o kadar güzel bir oyundu. Okey ola ola oynadık. Sonra sanırım 2 sene geçtikten hemen sonra rise of the tomb raider çıktı. Benim sistemim kaldırmıyor, oynamadım açıkçası oyunda da değişen hiç bir şey olmamasından ötürü de kasmadım oynamak için. Genel olarak ilk tomb raiderın altında bir beğeni söz konusuydu, ilk oyun yeni bir şey iken rise birebir aynı deneyimi sunuyordu. Bana hep bir standalone dlc gibi hissettiriyor rise. Şimdi bu oyun ise gösterildi ve ikinci oyunu oynamamış olan ben bile "eeh bokunu çıkarttınız lan call of duty mi bu" diye isyan ettim. Çoğu insandan da aynı tepkileri duydum. Yine aynı şeyleri sunuyor oyun. Seri resmen şu mesajı veriyor, "siz satın almaya devam ettikçe biz aynı assetlerle 10-15 kişilik geliştirme ekibinin çabasıyla basacağız bu oyundan, siz almayı bırakana kadar." Ben bu oyun itibariyle bir ara verileceğini sanıyorum. Belki sonraki jenerasyona daha üzerine düşünülmüş bir devam ile gelirler. Hoş ben Assassin's Creed kafasından ayrılacaklarını çok zannetmiyorum ama...
  ... mert41994