bugün

Öve öve bitiremedikleri sağlık balonunu patlatan yeni akp uygulaması.

Sgksı olmayan hasta tüm ameliyat ve hastane masraflarını 3 kat olarak ödeyecek.

Mağdur statüsündeki, bu ülkeden olmayanlara da indirim yapılacakmış!!!!

Öz vatanında kendi vatandaşını böyle ezen başka bir hükümet daha yoktur.

Teşekkürler uzun adam.
hastanede doktor size 6-7 ay sonrasina randevu veriyor.kendi kendinize,ulan bu kadar hasta mi var diyorsunuz?ama isin rengi burda degisiyor,hastaneler de full suriyeli ve filistinliler tedavi ediliyor hem de ucretsiz.faturasi da bize cikiyor.
Devletin dolaylı yoldan kısaca 'gidin ötede ölün bizi de uğraştırmayın' demesidir.
Sanırım genel sağlık sigortası primi ödemeye teşvik etme çabası.
halkı nasıl ederiz de daha fazla soyabaliriz'in cevabı olan başlık. Oğlum yeter daa! bokunu çıkarttınız iyice.
karşılaştığım ve şok olduğum bir uygulamadır. yurtdışında çalıştığımdan dolayı türkiyede muayenelerimi ücretli yaptırmaktayım. dişim için dolgu yaptırmak istedim. muayene, röntgen ve tedavi ile toplam talep edilen ücret 301 tl oldu. daha da ilginç olanı ise bir hafta sonrasına randevu verilmesi oldu. özel hastanede 100 tl ye muayene ve dolgu yaptırmakla diş ağrısından kurtuldum.
1-) anında hizmet yok.
2-) fiyatlar özel hastanelerle yarışıyor.
3-) hizmet anlayışı berbat.
Yazık...
Devletin SGK nız mı yok ameliyat mı olmanız gerekiyor bize ne ..ına koyim deme şeklidir.
düşene bir tekme atmaktır. pardon, üç tekme atmaktır.
genel sağlık sigortası ile niye borçlandırıyorsun amk o zaman bizi? diye sorulur bu durumda
Ak partimizin türkiye ye sağlıkta çağ atlattığının kanıtıdır.

Teşekkürler uzun adam
Adeletsizliğin ve eşitsizliğin dibine vurduğumuzun göstergesi. Ayrıca Sgk'ya prim yatırmayanları zorda bırakarak sgk'ya para yatırıp devlete daha fazla para girmesini sağlama ve 'bakın biz herkesi sigortalı yaptık, Sigortasız hiç kimse kalmadı' demek için yani neticede insanları kandırmak için uygulamaya koyulmuş torba yasada kabul edilen hükümdür efendim kendileri.