bugün

Başta nicki nedeniyle ön yargılı yaklaştığım, yazdıklarını biraz okuyunca faşist feministlerden olmadığını anladığım takip edilesi yazar. Eksik olmasın.
Yok mu simdi kavga gürültü. E o zmn neden bu kadar entry girildi ki?
sokakta görmek istediğim feminist türü yazar kişisi. bir de de'leri ki'leri tam öğrensek harika olaca ama.. *
Bi damar yolu açsa da kana karıştırsak dediğim hemşire. Anarko feminizmden falan konuşuruz hem. *
iyi kalpli ve samimidir. hatta bazen herkesi sevmesi beni korkutur. inşallah seni kimse üzmez sezenistim feministim. **
(#38170871)

görsel
yenge de erik gibiymiş.
Bugün bi değişmiş bi haller olmuş diye düşündüren yazar. Kahve içme başlıkları hortlatıyor falan. Bilemedim ama kendisini severim. Selamlar.
feministliği bıraktığı için üzüldüğüm yazar. yoldaşlarını yarı yolda bırakmıştır.
ya bunlar hep sıkıntıdan nereye gitsem kovuyorlar beni.
Şimdi kendisine çok büyük laflar söylerim de dua etsin şurda elit kişilik sahibiyim.

izne ayrıl sen. Kime baksam bot gibi takip atmış yazar.
Birini tanıyor olmak için illa görüşmek yada konuşmanın gerek olmadığının farkındalığını yansıtan güzel ruh.
Mesajarı hep "önce insan olmak" odaklıdır...
Gelecekte güzel bir Hemşire olacak.
:)
Motoru olan yazar aman deyim pistte falan gömer hiç bulaşmayın derim. Motocrost iyi kalpli bir yazar.*
allah razı olsun gençler sizlerde çok iyi insanlarsınız.
Feminik bir kızçe. Muhtemelen 20 li yaşların başında.
kıskanma kıskanma gelir birazdan bende seni överim.
ilk başlarda nicki biraz insanı düşüncelere sevk etse de sonradan kanımın ısındığı iyi yazar.
kız olduğunu şuan yazılan entrylerden öğrendiğim yazar.
selam olsun.
kız olduğunu yeni öğrendiğim yazar. iyi bir yazar. çok iyi bir yazar.
görsel
Bu entrysini görünce tip kafamda canlandı.
Basmayın len yavruma, etliye sütlüye karışmayan güzide yazar. ^^
Buralara renk katan yazar. Bir çizgisi var. Severek okuyoruz efem.
Pek yakında zirvemizi düzenleyeceğiz.

Zirvede; erkekleri nasıl yok edebiliriz, erkekler neden bu kadar mide bulandırıcı sorunsalı, erkeklerden sabun tarifleri gibi konuları tırşık eşliğinde masaya yatıracağız.
(#38242542)

görsel