bugün

akıl karı değildir. insan böyle bir safsataya nasıl inanır bilmiyorum. açık ve net.
250 gram beyni kendisine ağır gelen arkadaşların kavramakta zorlanacağı bir husus.

anlayışlı olmak lazım tabi.
akıl karı değildir. insan böyle bir safsataya nasıl inanır bilmiyorum. açık ve net.
evrenin bir hiçlikte var olduğuna inananlar buna da inanmalılar. zira o hiçlik başka neler var etti bilemezük.
Yahu eline dumbell gibi alıp çalışmıyor ya. Neden olmasın.
Alni secde yüzü gormemislerin asla inanamadigi olaydır.
250 değil 215.

konu bu da değil zaten, konu böyle bir durumda mevziyi terketmeyip vatanı müdafaa edebilecek dirayete, cesarete sahip olmak.

geçenlerde gazetelere düşmüştü haberi, bilmiyorum göreniniz oldu mu ama orada hikayesi anlatılıyor olayın.

seyit onbaşı 215 kiloluk topu kaldırmamış evet, ona o meşhur fotoğrafta arkasında duran asker yardım etmiş.

niğdeli ali imiş bu askerin ismi.

haber linki;

http://www.milliyet.com.t...ndaki-askerin-sir-hayati/
dostum o ortamda sen olsan 1 tona girersin.
Dünya deadlift rekoru 520 kg civarında. neden olmasın yani?

https://www.youtube.com/watch?v=SBFTB7Xjk3U
böyle "kalkmaz kalkmaz" diyip kendinizi şartlıyorsunuz. sonra hiç kalkmıyor.

o kadar da imkansız bir şey değildir.
inanmayanlar gelsin kaldırayım inansınlar evet gereğince kötü espri yapabilirim.
Haltercilerin 250 kilo kaldırdığını inanıyorsunuz ama bu adamın kaldırdığına inanmıyorsunuz öyle mi? Sizin ki tam anlamıyla...
çok saf olmayı gerektiren durum. evet.
akıl karı değildir. kesinlikle abicim. ne bu ya süpermen mi allah aşkına? 4 kişi zor kaldırırlar. yalandır 20 kilo falandır o top. açık ve net.
215 kilodur ve evet kaldırmıştır!
Naim süleymanoğlu da bir kilo kaldırıyor evet .
inanmıyorsanız da inananları yoldan cikartmayiniz efenm.
ayın yarıldığına inanıyorsanız buna da inanınız. vallahi de billahi de doğrudur.
Ya bu tip insanlar herşeye inanmayarak nereye varmaya çalışıyorlar anlamış değilim. Birşeylere inanmayarak kendini popüler falan zannediyorlar. Sürekli içi boş eleştiriler , insanların manevi düşüncelerine hakaretler falan. Bu tip hareketler kendi milletini değerlerini yerin dibine sokmakla sözde özendiğiniz avrupa insanı olamazsınız kardeşim bırakın şu şekil şukul ergen tavırları.
bir insanın nefesiyle 30 şiddetinde bir depremin yıkamayacağı binayı yıkmasına inanmak kadar saçmadır. haryy potter'ın, selena'nın, sihirli annem betüş'ün gerçek olduğuna inanmak kadar gereksizdir. zaten bir daha kaldırmasını istiyorlar yerinden oynatamıyor. kaldırabilse kaldırırdı o zaman da. demek ki 30 kiloluk top kaldırmış. kim gördü 250 kg top kaldırdığını? hiç kimse. açık ve net.
bu tarz denen yazar nasıl bir tröldür. tröl dediğin biraz seçici olur herşeye trollükmü olur.
Baya güldüren ilginç durum. Evet.
Sen Atatürk'ün ülkeyi tek başına kurduğuna inanıyorsun ama.

(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
Bi ogrenemediniz 250 değil 275 kilo.
Baya baya güldürür. Evet.