bugün

adam gibi sevebilmek için şahısta bulunması gereken özelliklerdir.

sadakat, dürüstlük, kabullenme, özerklik...

başkasının gazıyla sevmekten vazgeçenin sevgisine sıçayım. bugünlerde çok hassasım arkadaşlar idare edin beni.
(bkz: kalp)
kalp. net.
1adet 2li piriz. 1metre kablo.
bir şeye gerek duymadan seviyorsan işte o zaman seviyorsundur kardeeeeeş.
yürek gerek.
(bkz: Kalp).
etkilenmek. belki sadece dış görünüş, güzel sesi, konuşma tarzı, simsiyah dümdüz saçları, gözlerinin rengi, esmer olması * bilemiyorum işte kalbinizi hızlandırıyor.
HiÇbir şeye gerek yok.
başta o birini bulmak gerekir.
35'lik vodka, 100 gram badem.
2gb ekran kartı (görüntü kasmasın diye),

intel i7 3.00 işlemci,

16 gb ddr3 ram ( e hızlı olsun ama değil mi),

1080 hd ekran.

şimdilik bu kadar.
Para. Kimse yazmamış arkadaş, bazen insan hayret ediyür.
kalp,para.
karakter.
sadece sevmeye açık ve hazır olmak yeterli sanırsam. yoksa bazen hiç değmeyecek insanları bile sevebilmemiz nasıl açıklanabilir ki.
ufak bir an, belki saniyeden bile kısa bir zaman ancak artık o kişiden ayrılmayacağınızı belirleyen an.
inanç..
mantıklı düşünmeyi devre dışı bırakmak.
gerizekali olmak
mal olmak
beyinsiz olmak falan fulam uzar gider.**
her güzel şey bitermiş. aşk nedensiz sevmekmiş.
bir kalem bir de kağıt yeterlidir kanımca.dilin şakıması bazen müziğe çalabilir kulaklarda.ama yazı kalbe işler , dudaklar orada can bulur.gözlerin gezerse üzerinde harflerinin , o zaman hissedersin kirpiklerinden düşüremediğini.
1 adet kalp, 500 gram salaklik, aldigi kadar duygu. Asik bile olursunuz bu tarifle. Herkes hamurunu tutturamaz ama, tabiki saka yapiyorum.
özveri. bilen bilir önce kendinizden sonra geri kalan her şeyden, yavaş yavaş.
her zaman o kişinin iyi yönlerini düşünmek, beraber yaptığınız iyi şeyleri düşünmek, onunla yapabileceğiniz sizi mutlu edecek şeyleri düşünmek, ve kocaman bir yüreğe sahip olmak.