bugün

sevişmeden uyumayan adama göre daha romantiktir. şimdi bu sevişmeden uyuyamayan adam için önemli olan sevişmektir. o gün sevişeyim de kim olursa olsundur onun için, yoksa gözüne uyku girmez. romantizm diye kelime yoktur lügatında. ayrıca sevmeden sevişmeyen erkek yoktur ama çirkin olduğu için sevişmeyen erkek vardır, kendimden biliyorum, ehe.

edit: başlık başıma, öyle mi deniyordu böyle durumlarda bilemedim.
aşırı duygusal erkektir.
canım erkek.
aslında sevişmek için can atan erkektir. oltasına taktığı yemin adıdır sevmeden sevişemem. dokunamam ben kimseye aşk olmadan der sürekli ama ota boka sürekli aşık olur... kısacası yoktur böyle bir erkek...
(bkz: ütopik erkek modelleri)
romantik falan filan gibi tabirleri geçin olması gereken erkektir. sevmeden sevişilmez ki yani biz babadan böyle gördük moruk.
sevişmek ile düzüşmek arasındaki farkı bilen insandır.

sevişmek, içten yaşamak, öpmek, okşamak v.s gibi durumlar için söylenebilir.

düzüşmekte sevişmek olarak gösterildiğinde iki hayvan nasıl sevişiyorsa sevmediği bir kadınla birlikte olan erkekte aynı öyle sevişiyordur.

"kalkanın imanı olmaz!" atasözünden yola çıkıp söyleyebilirim ki;

sevmediği bir kadınla ya da sevmediği bir adamla düzüşen kadın tamamen ateşini söndürmek niyetindedir. sevdiğini bekleyen bir erkek o ateşi yaka yaka söndürmeye çalışan ama hep körüklenen bir ateş olduğunu bilen erkektir.
cinselliğin esiri olmayan aklı başında erkektir. beklemesini bilir.
(bkz: sevişmek için sevmeyi beklemek)
yengec burcu erkegidir. *
içindeki kadını dinleyen erkektir. zira her cinste bir miktar karşı cins özelliği barınmaktadır. *
muhtemelen zamanında çok fazla sevmeden seks yapmış ve ardından gercekten bırını sevmıs erkektır.su an yalnızdır ve artık sevısecegı kızlarda o sevgıyı aramaktadır ask bı kere zehırlemıstır bunyeyı bundan sonra seks ıcın seks bıtmıstır. (bkz: bi sigara yakıyım).
duygusal yavşak erkek türünün genel olarak yaşadığı durumdur.
o zaman şıpsevdidir. Fazla büyütmemek gerek.
masal ve romanlarda geçen erkektir. gerçek olması az bir ihtimaldir. ayrıca yazar olmadığı kesindir.
Yengeç erkeğidir, kendimden biliyorum *
Sevgiyle sevişmenin hazzını yaşamış erkektir. O saatten sonra ne fuck bodyler ne de one night stand durumları zevk verecektir.

(bkz: Yazık la kimin çocuğuysa)
diğerleri gibi şerefsiz değilde adam gibi adam olmaya çalışan erkektir. Ancak genelde bu türe pek rastlanmaz. Genelde evlenene kadar tüm kızlar benim olsun ancak evlendiğim kız bakire olsun mantığı vardır. (bkz: hayvanım ama evcil değilim)
duygusal erkektir. 31 çekmeyen aylar bizden değildir mantığında olan erkeklere nazaran pıtıcıktır. ancak 31 çekmeye mahkumdur.
takdir edilecek bir erkektir. sevgi eşittir iyi sevişme düşüncesine sahip çıkan erketir. kendini beş dakikalık zevkler uğruna hor kullanmayan, kullandırmayan erkektir.
o aslında yoktur. o olduğunu iddia edenler ise, sadece xx kromozomlu avına iyice yaklaşmaya çalışıyordur. elde ettikten sonra bildiğimiz ayı erkeğe dönüşüp mikinin dikine gidecektir.
kadına saygı duyan erkektir, sevişmenin kutsiyetine inanır ki olay hayvanlar gibi çiftleşmek olmasın.
ılık erkektir. erkek; yaratıcının ona biçtiği rolü oynamalı ve biraz ayı olmalıdır. bu görevi sınırlandıran erkek ılık erkektir. sevdiği erkekle sevişme görevi kadına addedilmiş, erkeğe değil. hayvanlara baktığınızda da bunu görürsünüz. mesela çiftleşecek bir dişi kuş sadece bir erkeği seçip çiftleşir. ama erkek kuş, gördüğü bütün dişi kuşlara kur yapar, aklını çelmeye çalışır. insanların da konuşan, düşünen hayvanlar olduğu gerçeğini hesaba katarsak, yazdıklarımın haklılığı alenen ortada.
bir sevişmeden sevemeyen erkek değildir.
en sevdiğimden.
sevişmeden sevemeyen erkektir ki, sevmesin zaten. mazallah..
güncel Önemli Başlıklar