bugün

aldatılmayı hak etmiştir. hem de defalarca. bi daha bi daha bi daha...

amk sanki la fontenden masallar anlatmak için giriliyo o yatağa. e ara sırada sevişilmeli yani. her seferinde başım ağrıyo, kıçım ağrıyo, aybaşıyım, yılbaşıyım falan derse adam da gider başkasını siker tabi. vay efendim sonra kocam beni aldattı. ulan niye aldatmasın zilli. ne verdin ki adama ne bekliyon. dünyanın en güzel kadını olsan kaç yazar. hakkettin işte. otur kıçının üzerine ağla şimdi. kodumun kaşarı seni.
boşanma sebebidir. siktirip gitsin anasının evine.
hayatı boyunca sevdiği erkekle bile sevişmeyi, erkeğe verilecek bir ödül olarak gördüğü için kendi uydurduğu türlü türlü bahanelere inanmış kadındır.
kurtuluşu olmayan kadındır.
(bkz: vajinismus)
Sevişmekten kaçmanın erkekten sebepleri olabilir.
Kadını dinlemek lazım derim.
inanıyorum ki erkekler de biraz suçludur bu konuda.(Her zaman değil ama)
Kaçanı tenkit etmek yerine kaçırana da bakmak gerekir.
sonuç varsa sebebine bakmak gerekir yorum yapmadan evvel.
(bkz: yedi kocalı hürmüz)
başka erkeklerle sevişmeyi hayal eden kadındır. artık kocasından zevk almıyordur.
sevişmek değildir o sekstir o. adam direkt konuya geçiyordur kadını düşünmeden ondandır o. not : erkeğim he.
eğer bir hastalık sözkonusu değilse kadın, kocasının performansından haz almıyordur, olay kendisine bir tür angarya haline gelmiştir ve mümkün olduğunca bu boş işten kaçmaya çalışıyordur.
eşinde erken boşalma sorunu olan kadındır.
menopozdadır.sarılmak bile ölüm gelir o dönemde.yaşadım biliyorum.*
derhal daha genç yenisiyle değiştirilmesi gereken kadındır.
Sevişmekten kaçırtan adamın karısıdır.
regl olan kadındır.
kötü kadındır. çok kötü kadındır. nasıl sevişmez efendim??! ayıptır! kadının sorunları olamaz. ilişkilerinde de sorun olamaz. hasta masta hiç olamaz.

ya da olur. olur ama sevişme görevini aksatmaya bahane mi efendim bu? sanki zevk almak için yapıyor haspa... her ayın üç haftası takır takır sevişilecek, işte o kadar!
kır ağzını burnunu.
neden evlendik ki ben uzaktanda severdim.
otur. sıfır !
kimbilir ne yaşadı da hayat arkadaşıyla yatağa girmekten bile rahatsız olacak hale geldi o kadın. tabi firijittir kesin. vajinismusu vardır belki, bu ülkede yetişip de bunu yaşamayan kadın sayısı o kadar az ki. ama tabi haksızdır o kadın. sussun otursun, oysaki görevi her daim hazır olup her istediğinde kocasını rahatlatmaktır.
Toptan kaçan kaleciyle aynı genetik özelliklere sahiptir.
aslında kiminle sevişeceğine bağlı olarak değişebilen bir durumdur.